Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van jövője egy internetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője egy internetes kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Megismertem itt egy lányt és már régóta beszélünk. Mindketten többet érzünk a másik iránt de messze élünk egymástól. Eleinte jól működött minden de mintha kezdene ellaposodni. Szerintetek működhet ez annyi ideig, hogy később, mikor idősebbek leszünk egy helyre költözzünk?
2017. okt. 12. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha akarjátok működhet:)

Mennyire vagytok messze egymától és hány évesek vagytok?

2017. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz priviben,én is ilyen helyzetben vagyok.
2017. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Kár erőltetni.
2017. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk hasonló volt a helyzet és sajna nem lett hosszú s dolog. 1 évig jártunk utána szakított velem mert nem akarta hogy a távolság tönkre tegye a kapcsolatunkat. Bár azóta is legjobb barátok vagyunk.
2017. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban élek 16 hónapja. Néha vannak viták meg ilyesmik, de úgy érzem azért működik és nem megoldhatatlan. Nyilván, ha 2 külön országba laktok akkor az halál. De kitartást nektek :)
2017. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Én pl. lassan 3 éve vagyok távkapcsolatban, nyáron pedig összeköltözünk. :)
2017. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. okt. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha fiatalok vagytok halott . És fölösleges is.

Ha már ott tartotok h legalább az egyik a melós rétegben van h megtehessétek a rendszeresebb talikat VAGY. Anyuci apuci kipénzeli a seggetek ezért. Akk igen úgy lehet értelme.

Az meg h laposodni kezd nem jelent lófct sem. Beszélj a másikkal h hát igen kezd laposodni de nem akarlak elveszíteni vmit találjunk ki stb stb. Oldjátok meg. Nem magadban tartani. Így mikor nem tudsz a másikkal szemtől szemben állni stb leg idiótább hogy elhallgatni dolgokat. Sőt még akk is ha egymás melett laknátok v együtt.

2017. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Első kapcsolatom és első komolyabb "szerelmem" egy olyan srác iránt volt akit sosem láttam élőben. 4 hónapig "jártunk" aztán szakított ami akkor 15-16 évesen megviselt de belátom hogy úgysem lett volna semmi belőle. Szüleink nem támogatták volna és rengeteg idő mire egyáltalán látjuk egymást. Azóta is jó barátok vagyunk és heti rendszerességgel adunk egymásnak helyzetjelentést. Támogatjuk egymást az párkapcsolatainkban és igyekszünk segíteni egymást mindenben.
2017. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!