Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez miért van? Elmúlt a szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Elmúlt a szerelem? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy sráccal, akkor alig vártam hogy talizzunk. Most meg nem várom, nem akarok vele találkozni sem. Nem mondanám hogy elrontott valamit, ellenben sokat veszekszünk és eléggé perverz. Én viszont tudom hogy nem csak arra kellek neki, láttam a szemében hogy szeret.

Ez az első párkapcsolatom és nem tudom hogy miért nem érzek most jelenleg semmit sem iránta...

Írjátok meg a véleményeteket, a válaszokat előre is köszönöm :)



2017. okt. 14. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Mond meg neki hogy ez így nem lesz jó.. csúnya szókincsed van, perverz..lassan úgy érzem hogy már nem vonzasz, hanem utálni kezdlek.Állandóan veszekedünk..ehhez én nem vagyok hozzá szokva.. Mond csak, mi lesz a későbiekben? Adok neked időt,hogy átgondold ezt az egészet. Na ezt kb így mond meg neki kérdező. Majd elgondolkozik az ügyön (ha van egy kis gógyija) Ha látod hogy nincs változás, továbbra is bunkó lesz, perverz, akadkozik beléd,akkor dobt őt.
2017. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanezt éreztem enis. De énsem akartam vele talalkozni, nemtudom megmondani h miért csak nem akartam, am amikor mar elvesztettem akkor éreztem azt h hiba volt elhagyni. Es nagyon nagyon hiányzott, szerintem szuneteljetek egy kicsit, pár napig ne beszeljetek és akkor rájossz majd vagy arra h hianyzik és kell vagy arra h ez neked igy jobb es akkor szakitotok. Bar azert ovatosan ezekkel mert a volt baratom ezert szakitoott velem mert, mondtam neki h szunetelni kéne, de ha a ti igazan szeretitek egymast es o is teged akkor meg fogja érteni es kuzdeni fog erted, nem ugy mint értem ő...
2017. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pontosan ezeket érzem énis

Majd meglátjuk mi lesz ma talizom vele és ha nem fogom érezni a kémiát, szüneteltetem a kapcsolatot

Köszönöm a két válaszolónak :)

2017. okt. 14. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Vajon mi lett a vége?
2021. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!