Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez természetes? Vagy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes? Vagy én reagáltam túl? Bepánikoltam, mikor a barátommal szóba jött az első.

Figyelt kérdés

Időre van szükségem de ő ezt nem érti meg és szakítani akar... Tudom hogy nem csak arra kellek neki, őt is meg lehet érteni hogy akarja, de én még nem vagyok rá készen.

Elég csúnyán váltunk el egymástól.. Szegény azt sem tudta hogy mi bajom pontosan mert szinte elrohantam


2017. okt. 14. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

"Bepánikoltam, mikor a barátommal szóba jött az első.

..... én még nem vagyok rá készen. " Ebben az esetben mi a sz-rnak kell neked "barát"? Legyen mivel felvágni a többi pisis elött?

2017. okt. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fhu te is igazán okos vagy #1-es ... Amúgy meg igen túlreagáltad kicsit. kicsit érted nagyon kicsit.. megkéne vele normálisan beszélni .
2017. okt. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele a dolgot. Ha rendesen elmagyarázod neki hogy te még nem állsz erre készen és megkéred hogy várjon egy kicsit akkor biztos megteszi érted ha tényleg szeret.

Sok sikert!

2017. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szeret megvár..nem csak korban kell érettnek lenni a szexhez, hanem lelkileg és fejben is. Ha ezt nem érti meg, akkor nem szeret igazán, tehát inkább : kalap-kabát.

Szerintem természetes, hogy tartassz tőle, neki is meg kell értenie, és tolerálnia kell. Igen, kell. Másik verzió, hogy megteszed, és te szenvedsz lelkileg miatta. Azt nem javasolnám, nem tudom milyen, de nem hangzik jól.

2017. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!