Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ugye az a természetes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ugye az a természetes, ha a férfi teszi meg az első lépést?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ő szólít le, ő hív el randira, később ő vallja be,hogy szerelmes, ő kéri meg a kezeteket stb.. Persze nem egyik napról a másikra:D 22/L
2017. máj. 26. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Igen, ettől férfi a férfi és én ettől érzem nőnek magam :) Soha nem kezdeményeztem és nemis volt szükségem rá.

21L

2017. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igy van! Szerintem is így a helyes.
2017. máj. 26. 23:39
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Az elején egyértelmű, hogy ő szólít le, hív el randizni, de az első szeretlek-et nem kell feltétlen neki mondania. Azt annak kell, aki akkor abban a pillanatban úgy érzi, hogy most ki kell mondania. A kézkérés az megint férfi feladat tényleg :D


22N

2017. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Randira? Lol. Vettem gumit!
2017. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Nemtom, én az ismerkedésben és a kapcsolatban kicsit mélyebb megismerésre törekszem, mint hogy "ő a nő, én meg a férfi", és ennek megfelelő szerepeket játsszunk, csak hogy elkerüljük, hogy a többi ember furán nézzen ránk, na meg hogy gondolkodni kelljen. Tökmindegy, ki hív el randira, a két résztvevő egyedi személyiség számít.


Persze akinek nincs normális személyisége, az maradjon csak a szerepeknél, az talán nem lesz neki túl nehéz.


25/F

2017. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az hogy Ő kérje meg a kezem egyértelmű.

Viszont a többibe manapság nem hinném,hogy a pasinak kell tennie mindent.

2017. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen!!@!
2017. máj. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kezdeményezés mindenképp a férfi asztala. Én sosem rejtegetem, ha tetszik neked valaki viszont mindig megvárom, hogy a pasi kezdeményezzen elsőnek. Később aztán persze én is ki veszem ebből a részem nem várom, hogy mindig ő hozza fel hogy találkozzunk. A szerelem bevallása meg egy érdekes dolog ugyanis ha az ember szerelmes ha ki mondja ha nem nehéz rejtegetni, főleg egy kapcsolatban, így hiába vársz, hogy a pasi mondja ki először mert ha te hamarabb érzed úgyis látszik rajtad. A kézmegkérés téma meg szintén a férfi dolga, mivel nagy általánosságban erre a nők hamarabb készen állnak mint a férfiak így nyilván ez inkább múlik rajtuk :)
2017. máj. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon helyzetfüggő... a mai világban már bárki kezdeményezhet... viszont a lánykérés pl részemről a férfi hatásköre.
2017. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem teljesen a felelősséget a férfire hárítani. Értelemszerűen szerintem onnantól, hogy vannak érzelmek, nincs ilyen "ki kezd" dolog. Tehát pl. Szerelmet vallani szerintem pont egy kölcsönös dolognak kellene lennie és nem olyannak, hogy a férfi kitárulkozik,a nő mrg hallgatja, hanem akkor már egymás felé folyamatosan tesznek kisebb-nagyobb lépéseket, amit a nő is kezdhet.


De a kezdeményezést én is elvárom, bármennyire is húzzák a szájukat érte a férfiak. Egyszerűen nem érzem nőies gesztusnak felszedni egy férfit. Flörtölök vele, adok bőven elég"információt" arra, hogy "igen, tetszel", de nem fogom elhívni randira meg leszólítani. Ő sem vesz magassarkút és sminkeli ki magát. Ez épp olyan nemi szerep. Van, ami nekem már túl férfias ahhoz, hogy meglépjem. Kemény csajnak tartom magam, de csak annyira, hogy a kedves hozzám képest is férfi legyen. Ha egy pasi mellettem femininnek tűnik, az engem igenis zavar és abszolút nem vonz a töketlensége. Ez pedig nekem annak számít.

20l

2017. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!