Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti minden barátotokkal/barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden barátotokkal/barátnőtökkel lefeküdtetek?

Figyelt kérdés

nekem eddig 15 volt, viszont nagyon kevéssel volt konkrét szex...úgy éreztem nem illek össze velük,nem érdemlik meg,ők féltek túlzottan, kevés volt a bizalom hozzá, elsiettük a dolgokat...ilyesmi.


Tehát konkrétan 2 lánnyal volt szexuális viszonyom, és a többivel inkább nyali fali(tudjátok mikre gondolok) majd az ágyban dőlt el hogy nem illünk össze vagy elsiettük és ez nem okés.


Néha inkább csak szeretetre vágytam, és nem kaptam meg azt amire vágyok és azért nem feküdtem le valakivel stb stb....


Nem tudom kicsit hülyén érzem magam ez miatt, egy nő azt mondaná hogy én pedig az összeset megdugtam volna...inkább férfiak véleményére vagyok kiváncsi, de egyébként a nőké is érdekelne.


egyébként a lehosszabb kapcsolatom 7 hónap volt az átlag 1-2 hónap....a legalja meg 1 hét...


2017. okt. 20. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 5 komolyabb volt, ebből néggyel feküdtem le, a kivétellel is tervben volt az aktus, és vele kívántam leginkább, aztán elszúrtam, és nem történt meg.

Kisebb kapcsolatokban (3 hónap alattiak) nem volt szex.

18/F

2017. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!