Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti naponta mennyit beszéltek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti naponta mennyit beszéltek a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Mert látom h ismerősöm egész nap a barátjával beszél, de én nem tudom h tudnék e ennyit valakivel... Mondjuk lehet de nem sok az?

2017. márc. 27. 20:31
 1/6 Csucsu007 ***** válasza:
Hát mi mindennap találkozunk, és egy-másfél órát mibimum eltöltünk együtt
2017. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez rendben van:) csak mondjuk azon kivul, telefonon mennyit beszeltek? Mert erted ha folyton beszeltek elmondod mi van akkor uj elmenyekrol nem feltetlen tudsz beszamolni.... Vagy nem tudom
2017. márc. 27. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen ez elég érdekes :D

Régebben nekem is volt ilyen ismerősöm és nem tudtam elképzelni hogyan tud egész nap a barátnőjével beszélni.

Most pedig 3 hónapja minden nap beszélek a szerelmemmel (sajnos ennyi is marad) van hogy órákat is. Eddig egyszer sem éreztem, hogy érdektelen lenne a beszélgetés. A válaszom tehát az, hogy nem tudom megmagyarázni, de van hogy két ember szimplán annyira passzol egymáshoz hogy nem fogy el a téma. :)

2017. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egész nap irogatunk, délután pedig telefonálunk/skypeolunk, 2 naponta tali, téma isvan.
2017. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 0-24-ben, ugyanis együtt élünk már egy jó ideje. :)


Tudsz Te is ennyit beszélgetni. Ha szerelmes vagy valakibe, már az örömet okoz, ha mellette ülhetsz, a beszéd meg jön magától. :D

2017. márc. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csucsu007 ***** válasza:
Én vagyok az egyes. Ugye napközben messengeren vagy discordon dumálunk, de én azt annyira nem élvezem, mégis jobb szemtől szembe nem? Meg ez is össz vagy másfél óra
2017. márc. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!