Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-18 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mi az ideál mostanában, szeretettel várom válaszaitokat, privátban is írhattok:) 16/l
2017. okt. 20. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem bármilyen jó lenne. Csak öleljen és csókoljon jó sokat. F/18
2017. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 $$$$$ ***** válasza:

Nos hát a szőkehaj és kék szem az gyönyörű 😍 . De ez nyilvan nem fontos annyira :) . Ne legyen nagyon sovány de nyilván kövér se . De en szeretem ha egy lányon van mit fogni :) ,tehat ne legyen kocka hasa meg ilyenek mert szerintem az csúnya... És a belső: kedves, beszédes és talán ezek a legfontosabbak. Meg ha esetleg szereti a motorokat , a motorsportot az se hátrány 😂😂 .

17/F

2017. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Magassag az kb mindegy, nem szeretem a telt lányokat sajnos ez van, de a nagyon vekonyakat sem

Hajszín mindegy, de a barna a favorit, hosszu haja legyen, barna szeme (de ez is mindegy természetesen) es ha amolyan fekete szemüvege van az maga a csoda, de ha nincs nem kizáró ok persze

Aranyos mosollyal van megaldva

Nembaj ha nincs lufi melle meg kerek segge, nalam nem lenne ez elsodleges (es különben is inkább a kis cicko jon be)

Ha van ilyen lany es budapesti az irjon ram 😍 18f

2017. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
:) Nincs kimondottan ideál. Legyen önmaga mellettem, felszabadult. Érezze jól magát, legyen őszinte, hűséges, kedves. Ne akarjon menőzni, csak legyen egy egyszerű lány, akit szerethetek :) és mindent meg tudjunk beszélni, mert nálam nincs olyan, hogy ciki. Ennyi. Külsőre meg talán annyi, hogy ne legyen nagyon elhízva.
2017. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igazából lehet szőke vagy barna hajú. Fontos hogy az arca tetszen legalábbis nekem. Ezt nehéz leírni hogy milyen ami tetszik és milyen ami nem. Legyen átlagos testalkatú. Ne legyen nálam magasabb :D és belsőleg legyen kedves, mindig vidám, és szeressen. 16/F
2017. okt. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kék szem a legfontosabb, ha barna a szeme, szóba sem jöhet.

Külsőre: ne legyen nálam magasabb, hajszín szinte mindegy (a haja vége ne legyen zöld (tud úgy néha kinézni, mintha penészes lenne), kivéve ha rikító, akár neonzöld), ne legyen túl kövér, vagy sován, teltkarcsú a legszebb. Ne legyen kigyúrt, de azért tudjon megemelni egy ásványvizes palackot (ismerek valakit aki nem tud, 16 évesen).

Belsőre: ne legyen "tömeggyártott" (legyen saját véleménye, elképzelése, hobbija), ne legyen nagyképű. Az jó, ha kicsit visszahúzódóbb, mosolygós, van humora, lehet vele hülyéskedni. De a legfontosabb a hűség.


A mostanság legtöbben a páwák vannak, akiknek az kell, hogy legyen nagy melle és feneke, legyen jó az ágyban.

2017. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!