Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van esély arra, hogy elmúljon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy elmúljon a bizonytalanság?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátom , akibe reménytelenül szerelmes voltam, de nem gondoltam, hogy baj lehet, hogyha nem szakitom meg vele a kapcsolatot. Általa ismertem meg most a párom, akivel az első hónapokban nagyon boldog voltam. Utána elkezdtem hasonlitgatni a ketto ember iranti erzelmeimet, es mivel a remenytelen szerelmem irant intenzivebbek voltak az erzelmek, azt hittem, hogy a mostani parom iranti erzelem nem lehet szerelem. Ez a gondolat nagyon sokaig emesztett, elkezdtem szorongani, mert nem akartam elengedni a parom,mert kulsore, belsore teljesen idealis szamomra. Egyszeruen nem vettem eszre, hogy a regi erzelmeim meggatolhatjak az uj erzelmeim kialakulasat. Egy ido kellett ehhez, most jutottam el oda, hogy megszakitottam a kapcsolatot a regivel, de eddigre olyan szinten tulzasba vittem az agyalast a kapcsolatomban, hogy kialakult bennem egy bizonytalansag erzes, hogy nem lehetek bele szerelmes, hogy nem lehet igeretes ez a dolog. Pedig melyen belul érzem, hogy nagyon fontos nekem es ugy erzem, hogy tudnek bele szerelmes lenni, de amikor elkezdem erezni, megijedek, es lebeszelem magam rola, hogy ez nem lehet, hisz a kapcsolat elejen olyan sokszor hittem, hogy ebbol nem lehetnek komolyabb erzelmek. Kialakult bennem egy szorongas, felelem. Érzem, hogy jo iranyba valtoztak iranta az erzelmeim, miota eluztem a regi szerelmem az eletembol, de nem tudom elengedni magam, mert nem tudom, hogy mennyire mukodhet ez a kapcsolat egy ilyen szorongos kezdet utan. Mit tegyek, hogy elmuljon ez az erzes es tudjak hinni a valtozasban?

2017. okt. 22. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A mostani kapcsolatom elején hasonló volt, de nálam az hogy előtte egy srác nagyon megbántott, emiatt ijedtem meg én is a szerelemtől. De hidd el, hogy idővel el fog múlni, nem fogsz szorongani miatta, és egyszer csak azt veszed észre, hogy nagyon szerelmes vagy. És már az is jót jelent, ha érzed, hogy fontos neked. Még egy kis idő kell csak.
2017. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) akkor nem baj, hogy nem rögtön alakult ki a szerelem?
2017. okt. 22. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!