Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el, ha nem vagyok biztos ebben? (hosszú)

Figyelt kérdés

...hogy nem lett volna, vagy lenne-e belőle több?


Egy nyári kalandról van szó, amiben a fiú ellentmondásosan viselkedett.


Csak akkor beszéltem magamról ha kérdezett, a saját biztonságom érdekében, hidegnek és lazának igyekeztem mutatni magam, abból az érdekből hogy jobban érdekeljem és ne ijesszem el őt.

Ő elmondta az egyik legnagyobb csalódását, kinyílt nekem, közben magát fényezte hogy sajnáljam, és tetsszen nekem. Lebukott kisebb hazugságokkal mikor belegabalyodott a saját sztorijaiba, felesleges dolgokért mentegetőzött. Egyszer úgy viselkedett mint aki szerelmes, másszor meg mintha nem is érdekelném.


Én belé szerettem amit próbáltam elnyomni magamban, de nem sikerült, és még most is sokat gondolok rá. Magányos voltam és ő jókor volt velem.

Amiért nem tudok elfeledkezni róla, az annak a lehetősége hogy ő tényleg az a sebesült, szeretet és bizalomhiányos fiú akinek mutatta magát, és én a távolságtartásommal elijesztettem.

Nem tudom hogy tudnék megbizonyosodni afelől, hogy csak manipulálni próbált.

18/L és 19/F.



2015. okt. 8. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok.
2015. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem biztos sosem lehetsz semmiben. ha teljesen meggyőző a viselkedése (vagy akár tényleg őszinte is), akkor is elmúlhat a szerelem, jöhet egy másik lány, félreléphet, megcsalhat, vagy csak elhagy egy idő után. de vajon jobb, ha el sem kezdődik egy kapcsolat, nem ismerkedtek és nem is lesz belőle semmi sem?

ha adsz/adtál volna egy esélyt a dolognak, akkor lett volna esélyed tovább ismerkedni vele és kiderülhetett volna, hogy vajon van-e esélyetek többre, komolyan gondolja-e, vagy kiderülhetett volna biztosra, hogy mégis csak trükközött. így viszont csak a kérdések és feltételezések, meg a bizonytalanság van...


szerintem jobb a biztos rossz, mint a bizonytalanság!

2015. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!