Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez normális?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyok vele együtt. ő nagyon szeret, az életénél is jobban.Tudom hogy, nem érdemel meg engem.Mert nem tudom hogy, igazán szeretem e. Egyszer igen, egyszer nem, van hogy hiányzik,van hogy nem.Mit csináljak?nem akarom hogy vége legyen:( veletek volt már ilyen?

2017. okt. 22. 23:13
 1/4 A kérdező kommentje:
A helyesírásom miatt bocsi ezzel a sz@ral nm tudok írni...
2017. okt. 22. 23:16
 2/4 anonim válasza:
72%
Lehet jót tenne egy kis szünet, hogy rájöjj tényleg hiányozna-e és a legfontosabb, hogy valóban szerelmes vagy?! (nem mindegy,hogy szerelem vagy csak megszokás) Ezt csak te tudod eldönteni! Írj majd, ha van fejlemény:)
2017. okt. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem túl sok neked ő rajongása, nyomulása. Nem akarod túlságosan kihasználni. Nem akarod, hogy rád unjon. Valószínű több egyedüllétet igényelsz, vagy fáradékonyabb vagy. Meg kell mondani neki, hogy szereted csak lassítson egy kicsit. Hagyjon téged is kibontakozni. Pihenjen néha ő is, vagy találjon valamit amivel leköti magát.
2017. okt. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
33%
nem ertem miert kell lepontozni, amikor igazam van nekem is:D vicc...
2017. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!