Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves lány,19 éves fiúval....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány,19 éves fiúval. Ez rendben?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Mindenkinek más lesz a véleménye. Szerintem most nincs rendben, későbbiekben rendben van.
2017. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ. Ha velem van a leány, akkor rendben :D
2017. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
háát ez személyiség függő..
2017. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet
2017. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lazy Lover ***** válasza:
88%
kit érdekel más véleménye? ne másoknak akarj megfelelni
2017. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha tényleg szeretitek és becsülitek egymást, akkor szerintem semmi gond nincs.
2017. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat en 2 éve vagyok együtt a baratommal, aki most 18, en meg 15 vagyok :D Imádjuk egymast, meg van beszélve az is, hogy meg minimum 2 évig várni szeretnek azzal, hogy megtörténjen az a bizonyos dolog, ezt tiszteletben tartja, meg se próbálta “megszegni a szabályt”. Mindennel jobban szeret engem. Nem tudom, hogy nekem csak mazlim van-e vele vagy igy működik mindig az ekkora korkülönbségnél a dolog, de azért leírtam a tapasztalatomat. :)
2017. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, ha most egy 14-15 éves lánnyal beszélgetek, nem tudom elképzelni hogy jók lennénk együtt (a gondolat sem merül fel). Ez persze csak én vagyok, koromhoz képest érettebb is vagyok az átlagnál, de persze ha egy nagyon koraérett 14 éves lány egy kicsit gyermeteg 19 éves sráccal kerül össze, akkor lehet hogy tud működni. :)
2017. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Peter KK válasza:
100%
A kérdés az, hogy kinek, kinél rendben... Ugyanis a kérdésből ez nem derül ki. Mint pl. az sem, hogy mit értesz az alatt: 14 éves lány 19 éves fiúval... Együtt járnak(-tok) futni, teniszezni, vagy ennél sokkal többre gondolsz? Szóval, minden válaszadó találja ki, hogy mire gondolsz... Amint látod Mindenki másra gondol és másképp értékeli, válaszolja meg a kérdésed. Ha csak a korkülönbségre utaltál, nos az nem jelent semmit, ha azonos hullámhosszon(!) tudnak gondolkodni, függetlenül attól, hogy konkrétan mit beszélgetnek/tesznek egymással. Véleményem szerint, ha csak a szexre gondoltál, nos ez esetben szerintem korai lehet, ha feltételezem, hogy a fiú érzéki vágy-éhsége csillapításának alanyát látja a lányban, illetve a lány meg a dalia és hódító ifjút látja a fiúban. Persze, ha ennél többről van szó, az más kategória, az egy magasabb dimenzióban történő együttlét, amely arról szól, hogy férfi és nő képes kiegészíteni egymást, mert igazából a páros élet erről szól. De, ehhez időre, évekre van szükség, hogy kiderüljön: mi is van köztük valójában. Mert az lehet pl. menekülés a szülői háztól, magánytól is akár.
2017. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen rendben van, szeressétek egymást! 14 évesen a sex sem probléma már. Amerikában, vagy Németországban egy 14 éves lánynak már a törvény garantálja rá a jogot, akár a szüleivel szemben is. [link]
2017. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!