Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tovább? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Többi lent

Figyelt kérdés
Ma elhívott az osztálytársam egy talira, a játszótérre.(ott jól tudunk beszélgetni) Egyszer már szerelmet vallott nekem, ezért is akarta ezt a talit. Elmentünk, beszélgettünk ő pedig többször hozzáért a kezemhez, és aztán megfogtuk egymásét. Símogatta a térdem feletti részt majd mikor elbúcsuztunk akkor pedig megcsókolt. Nem puszit adott a számra hanem vagy fél percig fogta a derekam és csókolóztunk. Élveztem. Majd hazamentem és hiányzott. Azóta nem beszéltünk. Szeretném megmondani neki hogy szeretem. 12/L

2017. okt. 30. 21:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es o 13
2017. okt. 30. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És ebbe mi a kérdés?Mondd meg neki, aztán jöjjetek össze.Ennyi :)
2017. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 +1

Te szereted őt, ő szeret téged. Csak mondd ki amit érzel, engedd szabadjára. :)

De ajánlom hogy gondolkozz el egy kicsit. Biztos szereted, vagy csak a csók miatt gondolod így?

2017. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma mégegyszer találkozunk, lesz alkalom elmodani. Igen, szeretem. Nagyon rég ismerjük egymást és mindig is volt egy különleges kapcsolatunk. Többször is volt alakuló helyzet, viszont akkor túl fiatalok voltunk hogy folytassuk. Most már megértünk nagyjából. Nagyon köszönöm a válaszokat és a prívátokat is, délután írok.
2017. okt. 31. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!