Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha zavar a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaptomos kérdése:

Mit csináljak ha zavar a múltja? (Tovább lent )

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet , h kb. másfél éve vagyok a barátnőmmel , nekem ő az első viszont neki már előttem éled sok volt és ez engem zavar . Amióta együtt vagyunk többször is volt ebből vitának , de sikerült megbeszélni a dolgaokat , azonban nem tudtam tovább lépni és lappangott bennem ez a zavaró érzés . Szeretem őt , de iszonyatosan zavart a múltja . Szerintetek mit csináljak ? Hogyan tudnam elérni h ne zavarjon?

21l

20f


Előre is köszönöm , az értelemes válaszokat !



2017. márc. 17. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk ugyanez van, csak fordítva, én vagyok a lány. Nem tudsz sok mindent tenni, egy ideig még a fejedben fog járni, de egyszer csak elfelejted, vagy beletörődsz. Ha meg nagyon zavar, akkor valahogy lépj rajta túl, mert sokat nem tudsz tenni, nekem se sikerült:(
2017. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez nem fog neked tetszeni, de a mondás szerint: k'rvából lesz a legjobb feleség.
2017. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj h hiába próbálom elfelejteni , állandóan feljön vmilyen témából és akkor feltör bennem ez az érzés :/
2017. márc. 17. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:

A múlton rágodsz, ahelyett, hogy közös jövőtöket építenéd!

Ne csodálkozz, ha barátnőd megúnja és a következőnek eggyel többet vall majd be!

Mellesleg, örülj, hogy másfél évig bírta már eddig és nem hajtott még el a pacifütyire!

Ha ezen rágodsz, kiderül, nem is akarsz vele közös jövőt!

2017. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én értem , amit írtál , de azért ragodok rajta mert én komolyan gondoltam vele ... viszont ő 4 évig kicsapongo volt és nekem ez nem okés ... én is megtehettem volna csak vártam arra akinek megfog a személyisége ( nem csak mgdugnam és kész ) , csak az a baj h ahogy egyre többet mondott és egyre jobban megnyílt úgy süllyedt a szememben a jelleme és nem tudom h nekem ez most jó lesz így a jövőben
2017. márc. 17. 14:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Szeretem őt , egyszerűen nem tudom megérteni és miatta nem beszélek a lány barátaimmal mert fél h vmelyiktol többet akarok , pedig tényleg csak barátok , bezzeg ő olyanokkal beszél akivel smarolt meg jártak ...
2017. márc. 17. 15:02
 8/8 A kérdező kommentje:

Rájöttem h hülye vagyok !!!

Nem kell ezzel foglalkozni , amíg jelenleg engem szeret és hű hozzám más nem érdekel , ez a dolog elmúlt és jelenleg velem van , ki kell élvezni az élet minden pillanatát és csak boldogan élni , rájöttem h 20 évesen nem kell ezzel foglalkozni , mert bármikor történhet olyan dolog ami miatt eltavolodnank vagy egy kis idő múlva kiszeretunk egymásból , szóval ezzel nem kell törődni mert még bármi megtörténhet a jövőben :) lehet velem lesz életem végéig lehet holnap már szetmegyunk mert nem akarja folytatni , bármi megtörténhet :)

2017. márc. 17. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!