Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor tetszem neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy nem? Össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régóta ismerjük egymást nővérem legjobb haverja és mikor 12 évesek voltunk jártunk is pár hónapig.Nagyon sokszor volt,hogy meg akart csókolni 4 éven keresztül mindig egymásra akaszkodtunk valamiért.Aztán Bátyám egyik buliján kettesbe maradtunk és megkérdeztem,hogy mi lenne ha megcsókolnám és azt mondta majd meglátom ő nem mond semmit és mosolygott.Aztán megcsókoltam és órákon át csak beszélgettünk és csókolóztunk.Aztán nem írtam neki mert hát még azt hiszi ,hogy rá kattantam meg ilyenek és 3 nap elteltével rám írt,hogy át küldje a képeket amiket csináltunk aztán tovább beszélgettünk.Majd találkoztunk mert beszélni akart velem valamiről és kiderült ,hogy a csókról akart beszélni mert kíváncsi volt,hogy miért csókoltam meg hisz azelőtt elleneztem.Aztán mondtam nem tudom csak úgy jött magától és még sétáltunk jó sokat majd elkezdtük piszkálni egymást én folyton össze nyomtam az arcát és mondta ha meg akarsz csókolni akkor ne így tedd. Én csak nevettem. Mikor elindultunk haza akkor mondta ,hogy menjek át hozzá és mondtam,hogy oké.Átmentem megnéztünk egy filmet és elaludtunk.Másnap kb. 1 órán keresztül mondogattam neki,hogy na most már tényleg megyek haza de valamit mindig kitalált,hogy maradjak még.Aztán haza mentem utána már nem igazán beszéltünk sokat csak egy keveset és egyre kevesebbet,tegnap itt volt mert játszottak tesómmal én meg néztem őket és folyton piszkált. De mikor elhívtam sétálni akkor nem akart jönni és nem már nem ír vissza.

Akkor most akar valamit vagy nem? Teljesen össze zavar..

16/l 17/f

utóirat: 4 éve ismerem és voltak köztünk kavarások jó párszor.Sosem akart megfektetni.(ami nem baj)



2017. nov. 1. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik, elég közvetlen viszonyban vagytok. Ez alapján azt javaslom, kérdezd meg tőle közvetlenül.
2017. nov. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elsővel
2017. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan típusú ember aki szeret az érzéseiről beszélni,mert ilyenkor sebezhetőnek érzi magát és inkább elrejti azokat.Szóval ha leülnék vele ezt megbeszélni akkor sem kapnék konkrét választ csak hebegne habogna. Valami tipp? Szerintetek van esélyem?
2017. nov. 1. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi honann tudjuk?

Ne azzal ülj le vle, hogy "beszéljünk az érzéseidről", egyszerűen kérdezd meg, hogy akar-e járni.

2017. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!