Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha van egy fiú aki nekem tetszik, de nem tudom, higy én tetszem-e neki viszont mindig ölelget meg puszilgat aztán pedig menőzik azzal, hogy ő más lánnyal csajozik.12 éves vagyok nagyon-nagyon össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a tanítónénivel! :)
2012. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Atool függ häny eves a fiu, mert ha 25 akkor a rendörseget keresd fel.

Ha te korod beli, akkor beszeljel vele. Kerdezd meg.

Vagy az egyik baratjat kerdezd meg, vagy az egyik baratnödet kerd meg hogy tudja meg töle.

2012. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várjál! Majd akad egy olyan srác, aki nem ölelgeti az összes lány, hátha az egyiknek bejön. Ha kicsit is fontos lennél neki, akkor nem menőzne.
2012. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösziii:)És 12 éves
2012. nov. 10. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Híressé teszlek
2012. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!