Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet így jövője a kapcsolatnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Én és a barátom nagyon szeretjük egymást,de közben engem egyre inkább kezd zavarni,hogy teljesen más világ vagyunk. Politikai nézet terén legfőképp,ami nem is lenne talán még akkora gond,csak hogy a konzervatívsága megnyilvánul más téren is. Én például már régóta tervezem,hogy külföldön töltök majd valamennyi időt tanulással,de ha ilyesmi feljön,ő nagyon agresszívan reagál,ő azt mondja,hogy inkább menjek OKJ-ra itthon,az is van olyan jó. (Ő is odáig jutott.)

De nem akarom feladni a jövőmet miatta,ő pedig önzőnek nevez emiatt.

Ti mit tennétek a helyemben?


2017. nov. 2. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki igazán szeret, akkor támogatni fog mindenben, akármennyire is közhelyesen hangzik. Ha külföldön szeretnél tanulni akkor tedd azt, ne hagyd, hogy bárki az utadba álljon. A barátodnak meg kellene értenie és elfogadni a vágyaidat/álmaidat. Ráadásul fennáll a veszélye a szakításnak is, bármennyire fájó ezt mondani. Magadat fogod okolni, hogy a barátodra hallgattál anno és nem mentél külföldre.

Azt is hozzátenném (bár nem ismerlek titeket), hogy lehet a párod úgymond féltékeny rád, arra hogy neked megadathat a külföldi tanulás, többre viheted mint ő. Persze ez csak feltételezés:D.

2017. nov. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!