Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondtátok el legelőször...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondtátok el legelőször a szüleiteknek, hogy van barátotok?

Figyelt kérdés
Félek a reakciójától, és tudom, hogy pl a nővérem se örülne neki. 16/l
2017. nov. 3. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pár napja mondtam el nekik és teljesen egyszerű beszélgetés volt : leültettem anyut és elmondtam neki hogy tetszik nekem egy srác és hogy mit szólna ha összejönnénk , azt mondta rendben és kb nem is ismertem rá ... Sose gondoltam volna hogy ennyiből lereagálja a helyzetet 15/l
2017. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátom miután összejöttünk másnap reggel átjött hozzánk, de akkor még nem mondtam el a szüleimnek. Miután elment tőlünk, amyumat megkérdeztem mit lát, illetve látja-e hogy nem csak barátság van köztünk. Mondta hogy igen látja, és akkor mondtam el neki hogy összejöttünk. Örült neki nagyon mert bírja a barátom. Apumnak este mondtam el, ő is örült neki, szóval jól fogadták :)

16/L

2017. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt szűlő válogatja, igazából. A nővéred, nemtudom miért nem örülne neki, sőt nem is kell a nővérednek örülnie/akármit tennie. Mert a te magánéleted, ha olyanok a szüleid, biztos elfogadják. 16/F Írj privátot, tanácsot ott tudok adni +-ba.
2017. nov. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szüleim! Van barátom! :D
2017. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinte sehogy, levágták.

Mondtam egy nap, hogy elmegyek egy sráccal randizni, aztán ez folytatódott, a következő bejelentès már az volt, hogy ő jön ide a szülővárosomba ès itt találkozunk(Nem helyi).

Ennyi.

Semmi rossz reakció nem volt.

2017. nov. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!