Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti bevallanátok bárkinek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevallanátok bárkinek, szüleiteknek, hogy tinderen ismerkedtetek meg először? HA nem, mit mondanátok helyette?

Figyelt kérdés

Tinder helyett milyen megismerkedős sztorit mondanátok?


Tinder-oltó kommentek nem szükségesek, az csak azt jelzi, hogy a kérdést nem érted:)



2017. aug. 1. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem mondanám meg, de persze megbeszelném a párommal hogy ő hogy van ezzel ha egyezik a véleményünk akkor együtt kitalalunk valamit max :)
2017. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha valakinek ciki az, hogy ott ismerkedtek meg a párjával, akkor nem kell ott ismerkedni. A tindernek pedig nem az a célja, hogy ismerkedjetek? Nincs abban semmi, a mai világban nem szégyen az ilyesmi, én nem találnék ki kifogásokat, megmondanám az igazat, persze ha használnám a tindert.
2017. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szüleidnek fogalmuk sincs róla, hogy mi az a tinder :)

Mondjátok egyszerűen azt, hogy neten láttátok először egymást, aztán felvettétek egymással a kapcsolatot.

2017. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
69%

,,Anya dugni akartam és a tinderen ismertem meg"

Na de viccet félre téve: " internetről ismertük meg egymást"

2017. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam, hogy neten ismertük meg egymást. Ők beérték ennyivel és utána nem faggattak. Az más dolog, hogy nem jött össze azzal a lánnyal...
2017. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, akinek ez a baj hogy Tinderen ismerkedtetek meg,az nagyon felszínes ember.

Ha igazán szeretitek egymást tőlem az utcasarki szeméttárolóban is találkozhattatok volna miközben mindkettőtök kukázott.

2017. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért kell hazudni? Én nem szeretnék olyan lánnyal járni, akiről rögtön az elején kiderül, hogy hazudni szokott. És ezt elvárom a fiútól is.
2017. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

én elmondtam, hogy itt ismerkedtünk meg barátommal és nem sült ki belőle semmi rossz dolog, sem megjegyzés.. :D

barátom mondott annyit anyukájának, hogy beszélgettünk egy ideje Facebookon,de csak azért mert anyukájának fogalma sincs az ilyen dolgokról, hogy mikre valók :)

2017. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi rossz benne :) eleinte én is vonakodva meséltem el nekik, de elfogadták..mi is ott ismerkedtünk meg a barátommal, több mint egy éve boldog párkapcsolatban élünk ;)
2017. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én is itt ismertem meg a barátomat. Én komoly kapcsolat reményében regisztráltam és ő is. Mert addigra már bőven kicsajozta magát. Próba szerencse elven. Hát sokáig katasztrófa volt a felhozatal mert tényleg majdnem mindenki csak szexet akart. Aztán megismertem a barátomat.

Mi nem titkoltuk hogy hol ismertük meg egymást, szerintem ebben nincs semmi ciki. Nem feltétlen csak dugni akar az aki tinderezik. Én vagyok az élő példa. Aki meg ez alapján ítélkezik az buta ember. Buta emberek véleményére meg nem adunk. :)


24L

2017. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!