Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratnőm más fiúkkal is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Profesional kérdése:

A baratnőm más fiúkkal is beszélget, de nem úgy, mint egy baráttal. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az van, hogy barátnőmnek sok fiúbarátja van, ezzel nincs is semmi baj. Engem az a részre zavar, hogy hogy beszél velük. Szó szerint úgy beszélget néhánnyal, mint velem, a saját pasijával. És ezt a szemem láttára is. Múltkor is ott voltam nála és szemem láttára beszélgetett ,,életem" , ,,szerelmem". Ja és mikor azt látom, hogy a beszélgetésük fele szivecskékből áll, azért elöntött a rossz érzés. Ti mit tennétek? Én 17 éves vagyok, ő 16.

2017. nov. 10. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítasz vele?
2017. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az a baj, hogy szeretem. És azt mondja, hogy ő nem csalna meg, de lehet csak naív vagyok és azért hiszem el, mert szeretem.
2017. nov. 10. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyennek ismerted meg, akkor ok, ne változtasd meg. Fogadd el, hogy ilyen, de azėrt figyelj oda a rėszletekre. Kibukik ha nem barátilag ilyen a haverokkal.
2017. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Azt nem tudom eldönteni, hogy normális-e, ha valaki a barátaival így beszél.
2017. nov. 10. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez több mint barátság. Már én is jártam úgy hogy akivel jártam sok lánnyal barátkozott. Nem is törődtem vele mert azt hittem hogy csak barátság. De aztán az eggyik lány barátjával csókolóztak amit mástól tudtam meg.
2017. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, de vannak ilyen beállítottságú emberek. Nem jelenti azt, hogy kicsapongó, vagy könnyen megszerezhető ės nem hűsėges. Egyszerűen csak ilyen.
2017. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, egyet szeretek, soha nem csalnám meg. De sok fiúbarátommal flörtölök, mert tetszenek, és jó érzés egy ilyen mély barátság. De sosem fordulna át többre.
2017. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

figyelj haver nekem is így volt. Csak minél többet engedsz annál többet fog cselekedni...nekem is csak beszélgetés meg ölelgetés volt " baráti alapon" utána meg jött az ottalvás más fiúval...

vagy MOST szabsz véget ezeknek, vagy észre veszed hogy a fejedre sz*rik


tudod... akinek mindent megengedsz annak sosem leszel elég....


!!!

2017. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!