Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek a túlzott féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a túlzott féltékeny természetem ellen?

Figyelt kérdés

A párom,ha ölelkezik a lány ismerősével már akkor is felmegy bennem a pumpa és ma este koncertezni megy,folyton azon jár a fejem,hogy rá mozdulnak vagy sokat iszik és megcsal.Még sosem csalt meg,csak régen amikor még friss volt a kapcsolatunk akkor sokat mesélt azokról a lányokról akikbe szerelmes volt,de visszautasították őt és máig jóba van velük,szinte rendszeresen beszélget velük.Amikor összevesztünk ahelyett,hogy megbeszéltük volna a problémánkat egymás között ő azzal a lánnyal beszélte meg,akibe évekig szerelmes volt,mindent vele beszélt meg.Én ezt lelki megcsalásnak minősítettem.Mi az oka a túlzott féltékenységemnek?Hogy enyhítsem és miért tette ezeket?

2éve vagyunk együtt.


2017. nov. 11. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, szerintem nem alaptalanul vagy féltékeny és nem biztos, hogy benned van a hiba
2017. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ha kėt ėve együtt vagytok már ės nem csalt meg ez utan se fog.Gyűjts egy kis önbizalmat ebből fakad a fėltėkenysėged.
2017. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majdnem elkezdtem tanácsokat adni, de inkább csak annyit mondok,hogy neked minden okod megvan a féltékenykedésre.

Gondolkodj el rajta, van e értelme egy kapcsolatnak bizalom nélkül. Segítek-nincs.

2017. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is okkal vagy féltékeny, pedig nem szeretem az ördögöt a falra festeni. :/
2017. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!