Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet tenni az eltávolodás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ka.ka.o kérdése:

Mit lehet tenni az eltávolodás ellen? A másik félnek fel sem tűnik - fel lehet nyitni a szemét?

Figyelt kérdés

(NEM SZÜKSÉGES TOVÁBB OLVASNI, A LÉNYEG OTT VAN A KÉRDÉSBEN)


Kettes személy hanyagolja egyes személyt, mert sok a dolga. A beszélgetések felszínesek lettek, nem kellemesek, nem igaziak. Úgy gondolom, ha ez tovább folytatódik, eltávolodnak egymástól.


Mit lehet tenni ellene? Hogyan észrevetetni kettessel a problémát?



2017. szept. 28. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit vársz a kapcsolatok a veget akarzs vetni azon nem változtatt semmi! Szerintem jobban oda kellene figyelned rá ,aranyosnak és türelmesnek kell lenni 17/L
2017. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"A legjobb módszer az eltávolodás ellen a közeledés" Paulo Coelho
2017. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kettes személynek már nem kell felnyitni a szemét, az egyesnek kell: kettes unja az egészet, csak nem meri megmondani.
2017. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell meglepődni az ilyesmin egy kapcsolatban...nem tud 100% mindig toppon lenni az ember, valamikor annyi dolga van ha csak magamból indulok ki, hogy nem hogy a másikra hanem saját magára sem marad nagyon, és nem mindig igaz hogy csak arra van időnk amire akarunk időt szakitani.


Én is sokszor jártam igy nekem ilyenkor nagyon hiányzott a törődés..azért lettem felszinesebb a másikkal, mert azt éreztem hogy nem törődik velem.

Legalábbis nálam ez szokott az ok lenni, te neked kell tudni végülis mi lehet...25fg

2017. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-höz: nem rólam van szó. De ha jól értem, kettes személynek kell változtatni szerinted.


2-teshez: köszönöm szépen a válaszod:) Tömör, és ütős.


4-eshez: köszönöm szépen a válaszod:) Örülök, hogy hallhattam ezt egy másik oldalról is. Viszont abban továbbra is biztos vagyok, hogy ha hosszútávon hanyagolják egymást, tönkremegy a kapcsolat. De még egyszer nagyon nagyon köszönöm a válaszod!

2017. szept. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!