Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Most az egyszer egy ilyen kérdést is vegyetek figyelembe, tényleg szükségem lenne a tanácsokra. Többi lent.

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy a barátommal 5 hónapja vagyunk eggyütt. Ezelött hétfőn tehát 10. 30.án volt egy autóbalesetünk. Én 16 éves vagyok ő pedig 20. Ezen a héten 3 hete lesz hogy nem láttam, szóval a baleset óta. A korhába sirva keltem fel és kerestem hogy hol van. Most már jól vagyok, de lelkileg nem igazán. Eléggé hiányzik. Itthon nagyon rossz a helyzet. Nem is engednek hozzá. A szüleit ki nem állhatják, őt se nagyon szivlelik. Szerintük csak kihasznál, de én nem igy veszem észre de már annyiszor mondták ezt hogy kezdem elhinni. Már attól is félek hogy vége lesz eddig ez csak egyszer kétszer fordult meg a fejembe, mivel ilyen aggódós vagyok de különösképpen nem. Most hogy volt pénteken egy nagy veszekedés azóta mégjobban félek. A veszekedés itthon volt nem vele. Mondta hogy pénteken eljön de attól is félek hogy kozbe jon valami és nem fog. Én pedig már látni szeretném. Olyan rossz érzésem van. Valami tanácsot adjatok hogy mit kene tennem, hogy jobb legyen.

16L



2017. nov. 12. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Az autóbalesetes részt nem értem, hogy egész pontosan hogy jön ide, lett-e valakinek baja, vagy hogy emiatt utálják-e a szüleid...


Mindegy is, a helyzetet ismerem, nekem volt olyan barátnőm akit ki nem állhatott az anyám (bár kit nem...), náluk meg azért nem lehetett lenni mert sokan voltak kis helyen... Én elgondolkodtam, hogy a vádak amiket anyám emel a barátnőm ellen, vajon valósak-e. Megpróbáltam minél objektívebben gondolkodni, ami többé-kevésbé sikerült is, és amikor sziklaszilárdan arra jutottam hogy anyámnak nincs igaza, akkor folytattuk. Már nem vagyunk együtt, de sokáig együtt voltunk, egy idő után rendeződtek is a dolgaink. Te is gondolkodj el a dolgaidon, kicsit maradj egyedül és ne foglalkozz mással, ha pedig azt a választ kapod magadban hogy tényleg nem jó a kapcsolat, akkor ne félj elfogadni és véget vetni neki. 20f

2017. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De én szeretek vele lenni, szoktam hallgatni hogy mások mesélik a kapcsolatban lévő bajaikat és minekünk egyáltalán nincsenek olyanok. Nem is szoktunk veszekedni, persze egyszer kétszer volt vita de megbeszéltük. Amikor itthon nem mondták ezeket a dolgokat rendszeresen találkoztunk nem is gondoltam rossz dolgokra. De most teljesen más a helyzet. Nem értem mért nem akarják elfogadni. Olyan mintha engem senki nem szeretne, és csak kihasználni akarna. Az önbizalmam is jobban levitték itthon mióta van a barátom. Szerintük gyerekes vagyok, éretlen, és ilyenek. Szerintem nem vagyok ilyen, vagyis így gondoltam, most már kezdem elhinni hogy így van. Ja és elméletileg a barátom anyja se akarja hogy velem legyen mert hogy én 16 éves vagyok... ha ez így van akkor elég kétszinü anyja van de engem nem is érdekel, nem vele vagyok eggyütt. De itthon már a nevelőm kezd a balesetből ügyet csinálni és nem igazán akarom. A barátom miatt nem akarom ha ő nem lenne nem is érdekelne az egesz.

Mellesleg a balesetbe majdnem meghaltunk, de vegül egyikünknek sem lett maradandó baja.

2017. nov. 12. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyukádéknak be kell akkor bizonyítanod, hogy komolyan gondolkodsz és komolyan látod a dolgokat. Kössétek ki hogy mindenki nyugodt marad és meghallgatja a másikat, utána beszéljetek erről. Ne hagyd telebeszélni a fejed, ha biztos vagy benne hogy nem jogosak a vádjaik.


A barátod anyukájának meg tényleg ne vedd magadra a véleményét, engem sem érdekelt egyik anyósom sem, pedig nem kedveltek túlságosan... Azért pedig legyél hálás az égnek hogy nem lett komoly bajotok a balesetben. Remélem, hogy nem kell többször a szerencsétekre hagyatkozni ilyen helyzetben :)

2017. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogyan bizonyítsam be? Itthon már nem annyira szeretek beszélni. Akarmit mondok az nem jó. Még a veleményem sem szoktam elmondani mert tudom hogy amit a fejükbe vesznek azt nem lehet megváltoztatni. És nem igazán szeretem ha ennyire szabályoznak a vita is jobban ebből szokott lenni. Csak most megtudott fogni.


Hát azért elgondolkodtam rajta hogy miért éltem túl.

2017. nov. 12. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, én gy pillanatig nem lennék kétségbeesve, és nem várnám.


Ad 1. Ha három hétig sem volt arra képes, hogy meglátogasson, mit akarsz?

Ad 2: ha ül mellettem valaki akkor extrán figyelek és nem száguldozok, mint a hülye.

2017. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fáj a lába, ezért mentem volna én.

Az utóbbi időkben pedig nem ment gyorsan. Ebben a kanyarban előttünk 5en is szenvedtek balesetet. Persze gyorsabban ment mint amennyivel kellett volna, de nem sokkal. Plusz az út is csuszott. Mivel az nap esett az eső.

2017. nov. 13. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!