Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezhet olyan, hogy az ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy az ember tudat alatt nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés
1 kapcsolatom volt azóta több mint 1 éve semmi. Mindig is egyedül oldottam meg mindent (világ életemben ki voltam közösítve mindenhonnan) és bármennyire is próbálkoztam sose jön össze. Már úgy vagyok vele minek, így is megvagyok egyedül és pontosabban jobban csinálok mindent mint kapcsolatban.
2017. nov. 12. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy az ember nem akar kapcsolatot. Majd ha megváltozik, akkor keresel és kész.
2017. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fel a fejjel haver!

akkor és csakis akkor lehetsz erős ha nem függsz senkitől. Ha önmagadtól el tudod érni amit el akarsz, ha önmagad viszed sokra akkor erős vagy és ehhez akár jöhet egy nő aki ha nem akar maradni mehet a levesbe, te továbbra is erős vagy


de ha folyamatosan kapcsolatot akarsz , vagy egyikből a másikba mész akkor gyenge lélek lennél és a legrosszabb ha ebből akarod a lelki stabilitásod nyerni..


jobb egyedül mint hazug kapcsolatban

2017. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt észrevettem,hogy egyedül jobban megy minden mintha kapcsolatban lennék és vagy valaki segítene. Melóban is amit egyedül csinálok mindig jobban sikerül mintha bárki besegítene. Akarnak segíteni de megoldom egyedül mert megszoktam,hogy mindent magamnak kell és szerintük ez nem jó így.
2017. nov. 13. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Te életed vagy másé?
2017. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!