Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 16eves leszek 2het mulva elegem van, nem volt még baratom nem is csokoloztam. A bulikban mindenkivel jol kijovok es aztmondjak ram hogy rohadt jofej vagyok es rohadt szep (mondjuk ezt annyira nemtamogatom

Figyelt kérdés
de tenyleg nem tartozok a csunyak koze).Fiuk mondjak neha h mennyire birnak meg joarc vagyok,de senki se akar tolem semmit..Mar arra gondoltam hogy r***banceszek es ossze vissza smarolok mindenkivel,de ez szanalmasan hangzik.Jo most jonnek az "eljon az ido" neaggodj" "nekemsincs baratom" peldaszovegek.De szerintetek mit tegyek hogy "hajtsanak" ram a fiuk?
2016. jún. 15. 23:23
1 2 3
 1/22 $$$$$ ***** válasza:
29%

Hát nem tudom . Mivel én is jól kijövök a lányokal. De még sose volt barátnőm és én se csókolóztam. De már nagyon szeretnék barátnőt :D

Én augusztusba töltöm a 16-ot. :)

2016. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Feküdj a kocsijuk elé és akkor rád hajtanak :3, morbod humort félre téve :3.. Lehet, hogy túl szép vagy? :O Olyan is van.. És akkor felmerül bennük, hogy neked csak a legjobb kell..

Milyen fiú kell neked? :O

2016. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Most ugye csak viccelsz?

16 évesen nem volt barátod?

Mán akaszd fel magad

2016. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Ne akaszd fel magad kérlek :3.. Neee!
2016. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1.valaszolo kitartrtast sorstars

2.valaszolo-xDDD nem vagyok tul szep,paran megkerdeztek fiuk kozul hogyhogy nemvolt e barataom es akkor csodalkoztak nagyon

3. Hat mar kb ott tartok:((( nagyonszar

2016. jún. 15. 23:36
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne járj bulizni, csak keveset.

Egy bulis lány nálam már-már kizáró ok. Én is járok bulizni, de mértékkel. Ezt elvárom a lánytól is, hogy ne minden héten vagy második héten oda járjon. Főleg ne 16 évesen.


Nincs csodaszer, amitől hajtani fognak rád.

2016. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Havonta megyek egybe az is csak hazibuli mondjuk nyaron lesz eleg sok:D
2016. jún. 15. 23:38
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 16 évesen volt először barátnőm, nem maradtál le még semmiről. Ha azt akarod (de szerintem nem akarod) hogy sok "fiú" hajtson rád öltözz kihívóan, és légy könnyű nőcske. De akkor csak olyanok hajtanak rád akiknek csak egy alkalomra kellesz. De ha önmagad vagy és van tartásod, nehezen megkapható vagy akkor csak kevés fiú hajt rád de azok nem fognak átverni. Ami késik nem múlik.

17F

2016. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki erőlteti a kapcsolatot, az rövid vagy hosszútávon nagyon szarul jár. Annyira naívak vagytok hogy már fáj.
2016. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyel érthető,hogy vágysz rá,de attól,hogy összevissza csókólózol mindenkivel csak azért,hogy nőnek érezd magad hidd el fölösleges. Menőségből is az és azért is,hogy átess már az elsőn. Az,hogy nem volt barátod nem gáz fiatal vagy, viszont ha barátot akarsz akkor szerintem nem a bulikba kéne ismerkedned, bíztos van olyan jófej srác az ismerőseid között a sulidban stb...aki tetszik...mosolyogj rá a fiúk sokkal inkább ráhajtanak egy olyan lányra aki mindig mosolyog és nyított nem összezárt kezekkel áldogál...Ismerkedj fiúkkal beszélgess velük bíztos lesz olyan valaki aki szimpatikus lesz és akivel kapcsolatot is szeretnél majd vele...de ne ülj ölbe tett kézzel és várd,hogy egy fiú lesmároljon egy buliba. Az is lehet neki nem marad meg...nem lenne sokkal szebb mondjuk az első csókot ha pl a parkba egy séta közbe a randi után amikor hazakisért egy nap amikor találkoztok megtörténjen? A te első csókód te tudod...viszont sokkal szebb emlékként is megmaradhatna a fejedben, és majd szép emlékként gondolhatsz vissza rá...Fel kell kelltened a srácok figyelmét arra a legjobb módszer mint említettem a mosoly a nyitottság, légy vidám amikor beszélgetsz egy fiúval szemezz vele nézz mélyen a szemébe majd kapd el a tekinteted néha meg is értintheted elkapod a kezed harapdáld az ajkaidat amikor találkoztok mond ki a nevét az tuti pasi fogó módszer az emlékeibe maradsz... az okosságoddal és azzal,hogy érett nő vagy is elcsábíthatod...sok csaj azt hiszi ha kiteszi a mellét egyet kettőt r****bancoskodik megofogja a pasikat, de nem megfogja azokat akik csak kihasználják...szóval szerintem ismerkedj ha ismerkedsz valakivel akkor eljön az első csókod ideje is. És ne add könnyen magad nő vagy értékes ember aki megérdemel egy olyan párt aki tiszteli szereti és becsüli! Értékeli azt ami!
2016. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!