Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem kezdünk elhidegülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kezdünk elhidegülni egymástól. Vajon ez a távolságtól lehet, vagy egyébként is megtörténne?

Figyelt kérdés
Pár napja úgy érzem szakítanom kell a barátnőmmel, de nagyon nehezen megy. A történet: Nyáron ismertük meg egymást. Egy helyen dolgoztuk végig az egész nyarat, egy barackosban, napszámban. Itt ismerkedtünk össze. Nagyon közel laktunk egymáshoz, a szomszéd faluban lakott, 5-6 km volt közöttünk. Július elején találkoztunk először, és augusztus 20-án jöttünk össze. El nem tudom mondani mennyire boldog időszak volt ez a július-augusztus-szeptember, rövid életem során kevés ilyen boldog időszakom volt, egyszerűen elmondhatatlanul boldog voltam. Úgy éreztem végre talán megtaláltam a nagy Ő-t. Ám szeptember végén kijöttem Angliába dolgozni. Kínkeserves volt a búcsú. Azt hittem belepusztulok hogy el kell hagynom hosszú időre. Ám meg voltam róla győződve, hogy amikor hazamegyek, folytatódik tovább az egész, és ismét boldog lehetek. DE! Másfél hónap telt csak el, egészen ideáig úgy éreztem meg fogjuk várni egymást. Mostanában viszont teljesen máshogy érzem. Nem érzek már semmit. Nem érzem már, hogy szerelmes lennék. Úgy érzem elmúlt az egész. Eddig mindig jókat el bedzélgettünk, most azonban semmi közös téma, úgy érzem erőltetettek a chatelések, videochatelések, és pár napja kerülöm a vele való chatelést, inkább mivel éjszaka dolgozok, végig alszom az egész napot hogy ne kelljen vele beszélnem. Egész nap csak a szakításon jár az eszem, és a kapcsolatunkat értékelem. Úgy érzem, nem is vagyunk hasonló személyiség, mint ha teljesen mások lennénk. Nem tudom, hogy ez a kapcsolatunk végét jelenti-e, vagy ez csak amiatt van hogy másfél hónapja nem láttuk egymást. Nem tudom, hogy ha nem jöttem volna ki és otthon maradtam volna ugyanez lenne-e a helyzet, vagy még mindig folytatódna a boldogság. Nem tudom, hogy ha most hazamennék ugyanúgy folytatódna-e, vagy ennek most végleg befellegzett. Ha elég erős lenne a kapcsolatunk, és tényleg egymásnak valók lennénk, ki kellene bírnunk, és nem éreznék így egyáltalán, ugye? Vagy ennyi távolság és egymás hiánya minden kapcsolatot tönkre tesz? A legerősebbeket is? Tanácsokat kérek! 18\F, a lány 16 éves.

2017. nov. 15. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
ez természetes. dobd ki gyorsan de gyors keríts egy másikat , hadd fájjon neki :)
2017. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudnám javasolni, hogy egy hétre menj haza, találkozz vele. Próbáld úgy megszervezni azt a hetet, hogy a lehető legjobb legyen. Tegyétek meg azokat a dolgokat, amiket korábban nem tettetek meg (mert nem mertétek). Gondolok itt akár a szórakozásra egy discoban, egy romantikus séta, vagy egyszerűen elmentek este egy olyan helyre, ahol nincs semmi (mező közepe, erdő), majd kerestek egy jó helyet ahonnan jó a kilátás az égre, vagy a városra. Ha inkább otthon lennétek, nézzetek meg egy filmet, beszélgessetek, vagy játszatok felelsz vagy mersz-et (érdekes dolgok tudnak kiderülni). Azzal is közelebb tudnátok kerülni egymáshoz, ha mindketten mondanátok 1-1 olyan tényt, amit senki más nem tud rólatok (ezt inkább akkor, ha már újraindult a kapcsolatotok (hatalmas bizalomjáték. Ha valakinek olyat mondasz, amiről más nem tud, tudatod alaltt kötődni fogsz hozzá. Ez visszafele is igaz)). Ha ezek közül egyik sem tetszik, kérd meg a barátnőd, hogy monjda el, hogy mi az, amire legjobban vágyik.. mi az amit a leginkább meg szeretne csinálni. Ha elmondja, akkor azonnal menjetek és csináljátok meg.

Napközben, amikor otthon vagytok és nincs semmi dolog, akár meg is maszírozhatod a hátát, nyakát. Tetszeni fog neki. Reggel, ha korán kell kelni, ébredj fel előtte, és a halántékát, először simogatni, majd szép lassan egyirányúan, (szálirányra nagyon figyelj!!) határozottan de ne túl erősen kezd el maszírozni. Ha ezek beváltak, és visszamentél dolgozni, esténként beszéljetek skype-on, ha tudtok. Hétvégente (vagy minden második hétvégén), ha tudsz menj haza, vagy hívd meg a lányt hozzád.

Bocs a hosszú válaszért, és az esetleges helyesírási és/vagy mondatalkotási hibák miatt.

Remélem segítettem.

2017. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!