Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rettegtek ha változás történik...

Rettegtek ha változás történik az életemben. Félek attól, h mindent/mindenkit elveszítetek ami/aki fontos nekem. Hogy lehetne pozitívabban hozzáállni a jövőhöz?

Figyelt kérdés

Mikor másfél éve végeztem a gimivel elképesztően féltem, h milyen lesz az egyetem. 2 éves (foszk) képzésre járok, tehát ez az utolsó félévem a suliban (a következő a szakmai gyakorlat lesz).

Igazából már nem is érdekel ez a szak, csak egy srác miatt nem hagytam még ott, aki olyan hatással volt/van rám, mint még senki. Nem történt köztünk soha semmi, de rettegek, h elveszítem őt, pár hét múlva.

A barátaimnak is úgy érzem már csak teher vagyok, és sajnálatból tartják velem a kapcsolatot.

Aztán itt van a februárban kezdődő szakmai gyakorlatom is, már gyomorgörcsöm van akk is ha rágondolok...

Lassan elveszítek mindent és mindenkit, és egyedül maradok a bizonytalan jövővel.


Ti hogy vészelitek át, amikor ilyen nagy változás történik az életetekben, amiről semmit se tudtok?


2016. nov. 10. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen változás még nem történt, mivel 14 éves vagyok. De annyit tudok mondani neked hogy legyél pozitív, ne görcsölj az ilyen dolgokon. Tudom hogy mondani nehéz, de nekem csak egy döntésembe került hogy pozitív legyek, és nem bántam meg hogy így tettem. Azt mondom hogy te is legyél pozitív, nem fogsz semmit sem veszíteni, hidd el egy idő után átáll az agyad és sokkal jobban átvészeled majd a rossz időket! ;)
2016. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendszeresen változtatták az iskoláimat, így folyamatos változás volt. Fel se tűnt, de nem maradt senki barát mostanra. Így egyedül élek kint a hegyen az állataimmal.

Meg lehet szokni.

2016. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!