Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudjam hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy szerelmes vagyok-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, szép lány és már napok óta szinte mindíg rajta gondolkozom. De nem nagyon értem magam, egyfolytában változik az elképzelésem. Szombat, vasárnap nagyon furcsa érzésem volt, percről percre változott hogy szomorú vagyok-e vagy boldog, alig ettem mivel...a legjobban úgy tudom leírni hogy olyan volt mintha pillangókkal lett volna tele a hasam, soha nem éreztem ezekhez foghatót, aztán ma(hétfőn) már nem így volt, valahogy ma másképp éreztem felé, egész nap azon gondolkozom hogy most úgy szeretem-e vagy csak barátként. Rudnátok segíteni? Köszönöm.

Én 15, ő 15.



2017. nov. 27. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy szerelmes vagy, hogy nem kell ilyen kérdést feltenned...
2017. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De előszőr van velem ilyen, és semennyire sem értem magam. Mindenben kételkedem, magamban is.
2017. nov. 27. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha meglátom azt a lányt akkor majd kiugrik a szívem, a lábam össze vissza megy, szinte elájulok, azon jár az eszem mit csinál éppen.
2017. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én rosszul érzem magam mert már nem láttam őt régóta és lehet ha ujra meglátom akkor megint jönnek ezek az érzések.
2017. nov. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!