Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Járt már úgy valaki közületek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már úgy valaki közületek, hogy pont gimi utolsó évében lett szerelmes először? És le tudtatok érettségizni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem, és én is tetszem neki. Kétszer találkoztam vele, de már most úgy érzem, hogy elveszi az eszemet, és emiatt véget is akartan vetni ennek az egésznek, de most nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek így lefogok tudni érettségizni? Mert mondták nekem, hogy valahogy külön kellene választani a kettőt, csak nem tudom hogyan, mert még soha nem volt barátom.
2017. okt. 8. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne dobd el a szerelmet szerintem. Lehet ezt jól is csinálni, meg rosszul is.

Tesómmal pont fordítva volt, sokat járt bulizni, nem igazán tanult, nem voltak rossz jegyei, meg nem bukott semmiből, de azért volt mit kijavítania.

Aztán összejött a barátjával, össze is költöztek, és tesóm is megváltozott, többet voltak együtt, nyugodtabbak lettek a körülmények, a srác támogatta mindenben, segített neki a tanulásban, vizsgákra is bevásárolt neki szőlőcukrot meg csokit meg ilyeneket, és jól is sikerült neki, meg lett minden.

Azóta együtt élnek már :)


Én is így vagyok vele egyébként (bár fiatalabb vagyok pár évvel), hogy külön kéne választani a kettőt. De azért sokkal jobb úgy készülni érettségire is, hogy ha már eleged van mindenből és mindenkiből, ott van melletted valaki, akihez odabújhatsz, aki megvigasztal, és akivel szeretitek egymást. Jobb az amikor van valaki akivel támogatjátok egymást.


Nem feltétlen megy a tanulás rovására a szerelem. Persze ha állandóan együtt vagytok, és nem törődtök semmi mással, akkor lehet rossz vége is, meg kell találni azt a bizonyos arany középutat :D

2017. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy tini szerelem miatt nem tudsz leérettségizni, akkor neked lőttek.
2017. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!