Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor oldódhat meg ez a probléma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor oldódhat meg ez a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy 2 hónapos kapcsolatom, interneten ismerkedtünk össze.

Nos, eléggé távol lakunk egymástól, kb 180km, amit tömegközlekedéssel teszek meg, 4 órás buszozással.

Az első találkozón elmentünk be pestre ketten, és ebédeltünk együtt, kézenfogva sétálgattunk és társai.

Második randin (hétvégente tudunk csak találkozni) náluk aludtam, és megismerkedtem a szüleivel.

Röhögcséltünk, elvoltunk mint a befőtt (mármint a szüleivel), kérdezgettek hogy mit dolgozom, a magánéletemről is szó esett, és úgy éreztem, megvan a kellő szimpátia.

Mikor eljött a vasárnap, és hazakellett mennem, nem találkoztam aznap a szüleivel, ezért Facebookon köszöntem meg nekik a vendéglátást, és rákérdeztem, hogy jöhetek-e máskor is. Erre írta az édesanyja, hogy örülnek hogy megismertek, mehetek amikor szeretnék.

Másnap kérdeztem, hogy mehetek-e jövőhétvégén hozzájuk, de csak látta, és nem válaszolt.

A lány sírva mondta, hogy a levelem után lek*rvázták, és elhordták mindennek, hogy velem aludt, és hogy ez igy nem jó, hogy a régi pasiját dobta, és egy új pasival összejött (jelen esetben velem). Ők úgy vannak vele elmondásuk szerint, hogy az első kapcsolat szóljon örökké, mint az övéké.

Már lassan második hónapja csak szombati napokon találkozunk, tehát hajnal 2-kor elindulok, reggel 6-7-re ott vagyok, elvagyunk náluk, és este 18-19 fele indulok haza.

A kérdés, hogy én csináltam valamit rosszul? Mit tudok tenni, hogy legalább náluk a vendégszobában aludhassak? Sajnos nagyon nagy a táv, napi 8-9 óra buszozgatás az nagyon sok, de nem szeretném ha szétmennénk.


Köszönöm a segítséget!

24F 18L



2017. nov. 27. 21:01
 1/3 anonim válasza:
Legyetek nálatok.
2017. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először a lány lelkivilágát kéne helyretenni, ugyanis a szülei szarrá szidták őt mert bolondok.

Nem tudom mit beszéltél vele, de tudatnod kell vele hogy a szülei bolondok, hogy téged nem érdekel hogy ők kivannak akadva, és hogy ő mit érez, mit gondol erről az egészről.

Miután ő lelki világa rendbe jött, találkozást könnyen el tudjátok intézni, nem lesz stresszes a szülők miatt, mert megtanulta hogy nem kell őket komolyan venni, és megbeszéltétek hogy nem gátolja a kapcsolatotokat a szülők.


Nem csináltál semmit rosszul, a szüleiknek rögeszméjük van hogy ha egy nőnek több palija van, akkor az r1ngyó.

Azt tudod tenni, hogy a csajt megsegíted, és a szüleit meggyőzöd arról hogy te milyen jó vagy, és mennyire szereted őt. És elhitetni velük, hogy az előző párja egy féreg volt, ezért jöttél te a képbe.

2017. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt engedik hogy találkozzunk, náluk is lehetünk egész nap, csak el kell jönnöm.

Sajnos a táv miatt, ez így kellemetlen picit.

2017. nov. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!