Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom, mit érzek iránta,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit érzek iránta, szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

másfél hónapja vagyunk együtt, kb. 3 és fél hónapja ismerjük egymást. eleinte nagyon jól elbeszélgettünk, minden rendben volt, aztán mikor összejöttünk, kiderült, hogy nálunk nem nagyon működik ez a kapcsolatosdi. mindenen össze tudtunk veszni, ugyanakkor mindig hamar kibékültünk és egy-egy ilyen "veszekedés" után jobban szerettük egymást, mint valaha...:) jött egy "békeidő", nem nagyon veszekedtünk. igazából ezek mind még a kapcsolat elején voltak, mert már előtte is olyan volt, mintha együtt lennénk... najó, ez így szerintem is zavaros.:/

a lényeg, hogy nem túl gyakran tudjuk úgy összeegyeztetni a napjainkat, hogy találkozzunk, plusz messze is lakik (de ugyanabban a városban tanulunk)... ez már inkább valós probléma és sajnos ebből is néha veszekedés lesz, a pozitívum ebben csak az, hogy ezek után néha mégis össze tudunk dobni egy találkozást másnapra, mert ugye mégsem annyira problémás ez, ha tényleg akarjuk...

legutóbb volt egy elég kínos helyzet. ez mindegy... a lényeg, hogy ahogy azután, abban a 20 percben viselkedett velem, hát az ritka kiábrándító volt. talán akkor jöttem rá a legjobban, hogy milyen önző... vagy nem is tudom... mert ha tényleg szeret engem, akkor szerintem nem bírta volna ki szó vagy bármi egyéb nélkül azt, hogy konkrétan mellette sírtam... rettegek a viszonzatlan szerelemtől. márpedig ez akkor nagyon annak tűnt... pedig tudom, hogy szeret engem, vagy valami olyasmi. hogy őszinte legyek, szerintem ő inkább birtokolni akar engem...

jelenleg nem tudom, mi van. nem akarom őt elveszíteni, de most valamiért ép ésszel gondolkodom, márpedig az azt mondja, hogy hagyni kellene ezt az egészet, mert én fogok rosszul kijönni ebből...

(hozzáteszem: máskor is volt már ilyen, de az néhány nap alatt elmúlt és utána mégjobban imádtam őt...)

szóval szerintetek mit kellene tennem? félek attól, hogy, ha szakítok, 10 perc múlva megbánom és nála nincs "vissza az exhez"...



2017. nov. 4. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom, kérdező, ha mellettem sír az, akit szeretek, akkor én biztos, hogy törődnék vele. De ő szerintem, csak kihasznál téged. Hozzáteszem (Énis tévedhetek) Szóval nembiztos, de írj privátot, ott tudok segíteni 16/F
2017. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amit valószínűleg kihagytam, hogy egyébként tényleg jól elvagyunk, az ilyen "érzelmi hullámvasutakat" leszámítva nagyon jó kapcsolat lenne:/
2017. nov. 4. 15:32
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 lehet... habár nálam sokkal szebb lányt is megkaphatna és amennyi hülyeséget megtett már értem, kezdtem elhinni, hogy talán mégis szeret :)
2017. nov. 4. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakítanod. Minél gyorsabban. Ez csak rosszabb lesz. Tedd meg magadért.
2017. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megállsz gondolkozni azon, hogy tényleg szeretsz-e valakit, akkor már rég nem érzel iránta semmit, hidd el nekem.
2017. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hidd el, ha már az elején ennyi a probléma akkor az már nem olyan jó.:(
2017. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az #5-ösnek van igaza :D

Egyébként lehet, hogy szakítasz, és 10 perc múlva úgy fogod érezni, hogy rossz döntés volt. Nyilván hiányozni fog, és rossz lesz először, de később ez elmúlik és rájössz, hogy nélküle is boldog tudsz lenni. És hidd el, a veszekedések, a hangulatváltozások, az önzősége nem fognak hiányozni :)

Majd jön valaki más, aki tényleg szeret, és törődik is veled. És akivel Te is boldog leszel.

Ebben a kapcsolatban nem érzed jól magad, nem vagy boldog vele. Csak magaddal szúrsz ki, ha vele akarsz maradni. De rajtad áll mit választasz

2017. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van úgy nevezett összecsiszolódási időszak magam véleménye szerint, ilyenkor minden kis szaron összekapnak a párok, utána pedig ismerik egymást és még egyszer nem fognak összeveszni ugyanazon (remélhetőleg, ha tanultak belőle). A tapasztalatból adódóan, pedig igyekeznek nem megbántani a másikat a továbbiakban, tudtukon kívül is. Fejlődés is alapja egy kapcsolatnak.


F/22

2017. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!