Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek egy távkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy távkapcsolatról tini korban?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, nagyon megkedveltem, mert különleges, más mint a többi fiú. De ő Ausztriában tanul, van egy kis távolság köztünk (kb 100 km)

Szerintetek megéri a távkapcsolat?

18L, 22F

A kérdésre általánosságban is kíváncsi vagyok, nem csak az én esetemben.



2017. dec. 1. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A 100 km szerintem nem olyan sok, én voltam távkapcsolatba 500 km-re is. De az a véleményem, hogy a távkapcsolat nem éri meg. Elveszi az energiát teljesen, és az sem kellemes, hogy nem tudok annyi időt tölteni vele amennyit szeretnék, hanem legjobb esetben hétvégente 1 napot. Nyilván ha fontos annyira a másik személy akkor érte megéri megpróbálni. Hiteltelen is lenne ha nem ezt mondanám, miközben én is azt csináltam. :D Mindenesetre én nem vagyok nagy híve a távkapcsolatnak.
2017. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Onlyluvesz válasza:
100%
100 km semmi. Mi mar 1 eve egyutt vagyunk a baratnommel ugy, hogy en Nemetorszagban, o Romaniaban. Bar neha nagyon nehez egymas nelkul, szeretjuk egymast, ez a lenyeg. :)
2017. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagy (lenne) a szerelem, akkor nem fog közétek állni 100km. Szerintem mindenképpen érdemes megpróbálni.
2017. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Üdv! 100km valóban semmiség, bár köztünk is ennyi lenne és nem 500... Szerintem egyéni hogy kinek mi éri meg..nekünk teljes mértékben. És persze nem örökre marad ez majd így. :)

Nem mondom, hogy könnyű, ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj, bár az én esetem szerintem kicsit extrább :)

Én is 18 voltam mikor megismerkedtünk, de annak már több mint 3 éve :)

2017. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már nem aktuális az én sztorim, ugyanis a pasi becsajozott... :)

De ennek ellenére várom a ti történeteteket!

2017. dec. 10. 22:19
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nincs ennek fájdalmasabb. Amikor nem tudok sokat együtt lenni az maga a pokol. Én nagyon szenvedtem mikor 700 km-re kerültünk egymástól. Elképesztően hiányzott.
2018. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!