Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány év korkülönbség az, ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év korkülönbség az, ami még elfogadható?

Figyelt kérdés
Főleg egyetemista fiúk véleménye érdekelne, de mindenki válasza jól jön!:D Ha lehet, írjátok le légyszi a korotokat, nemeteket és azt az életkort, ami alatt már végképp nem randiznátok egy személlyel.:)

2017. dec. 4. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok egyetemista.

18 vagyok, a minimum 15, viszont akkor már követelmény, hogy meghaladja a korosztálya értelmiségi és tájékozottsági szintjét.

Ideális a 17 lenne.

Maximum 23, akkor viszont az a követelmény, hogy velem legyen egy szinten, mert akármennyire is arrogáns és egoista vagyok, egyáltalán nem vagyok a korosztályom előtt. :D

2017. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan 17 (neccesen 16) fölött rendben van, alatta nem igazán. Nincs miről beszélgessünk az-az igazság. Persze vannak kivételek, de kevés.
2017. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23/F vagyok és a 17-en is nagyon elgondolkodnék. Nem a 6 év miatt,hanem a szellemi érettség miatt. Társat akarok és nem egy lányt, akivel villoghatok. Szóval ha az 17 éves lány egyenrangú partnerem tud lenni és érett,akkor benne lennék.
2017. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21F, egyetemista.

Minimum 17, de tényleg nagyon minimum, és ha értelmes, nem tipikus tini viselkedése van, akkor szivesen megismerném/összejönnék vele.

Maximum: 23

2017. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalam 16,kedvelem a picit meg "kislanyos" lanyokat,mivel en sem vagyok meg az a 100%-ig erett felnott :) 20/f,egyetemista
2017. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
16 a limit. 39f egyetemista ismét. 😀 Tudom nem én lettem megszólítva, de beleférek az adott paraméterek közé.😉
2017. dec. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az se lenne normális, aki 16 évesen összejönne veled utolsó.
2017. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!