Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fontos. Van olyan fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos. Van olyan fiú aki összejönne egy 170cm 46kg-s lánnyal?

Figyelt kérdés
Hosszú szőke hajam van és kél szemem. Nyilván vannak rossz tulajdonságaim de a legnagyobb az anirexia. Küzdök vele és szeretnék meggyógyulni de egyedül nem megy. Ez teljesen kizáró ok kapcsolatra?

2017. dec. 7. 21:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Anorexiással SOHA!


Tudod, ez az a helyzet, mikor te valószínű mellette SEM fogsz meggyógyulni, cserébe lehúzod őt és folyamatosan aggódhat miattad.


Vagy kiszed a kajazavarodból, te meg amint meggyógyultál, kidobod a fenébe, mert lesz annyi önbizalmad, stb., hogy mással is merj kapcsolatot kezdeni.


El kéne felejteni, hogy a párod a terapeutád, mert NEM az.

Ott a pszichiáter erre!


28n

2017. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%
persze, én imádok enni ellentétek vonzzák egymást, amúgy én is vékony vagyok
2017. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

VÉKONY VAGY (talán sovány is.) a tesóm 162 cm és 45kg. Nagyon vékony és erős csontozatú,de még így is az. Most akkor te hogy nézhetsz ki? Mindegy is. A pasik a deszka vékony nőket szeretik!


Én eláshatom magam a 160cm 55kgmell pedig sportolok is mellette,de nem vagyok sovány. Lapos a hasam, viszont nagyobbak a melleim nem csak egy hegyes csúcs. A fenekem sajna kerek,de kicsi és nem a legjobb. Amúgy mindig abba gondolok csak bele hogy a legtöbb férfi magának modell csajt akar aztán 10 pasiból 1 férfi fitt. Hany olyan nőt látni ahol a csaj vékony,stb a pasi meg hm..átlagos vagy van rajta +3kg. Ami nem lenne baj, ha nem lenne feltétel és első legfontosabb elvárás,hogy kicsi mell nagy popis vekony stb.


L/21

2017. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

hát kb 100 ból 90 fiú azt mondaná hogy wow leírás alapján szóval nem kell a dráma

bomba jó csaj lehetsz ha igaz a leírás

2017. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kizáró, ha küzdesz ellene akkor nem. A nővérem is anorexiás volt, ismerem miből áll. De ne a párkapcsolattól várd a megoldást, mert hidd el, nem ez az, ami segítene neked. Önmagadat kell összeszedd, nem egy kapcsolattól függni.
2017. dec. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!