Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ír más lánynak (lányokna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír más lánynak (lányoknak) a barátom?

Figyelt kérdés

Augusztus óta beszélgetünk, mivel elutaztam ezért csak szeptemberben találkoztunk először azóta kavartunk és októberben beszéltük meg hogy akkor most együtt vagyunk. Hetente összevesztünk mivel én sokkal hamarabb kötődök és más dolgok fontosak nekem mint neki. És sok mindenen kiakadtam. Azt mondja Ő még nem szeret engem nem szerelmes de vannak irántam érzései, egyre jobban mutatja is és tökre más az amit mond meg amit érzek mikor együtt vagyunk. most egy hónapig semmi vitánk nem volt minden a lehető legjobb volt, de mégis azt éreztem hogy valami nem oké. Mig kiment mosdóba reggel belenéztem a telefonjába... Amit még mindig mérhetetlenül szégyenlek és undoritó dolog de beigazololódott hogy van valami... 2-3lánynak is írt olyasmit hogy milyen szép és szivesen megismerné.... Mintha mi sem történt volna elköszöntem tőle mert ment dolgozni aztán halál lesokkolva bámultam magam elé és nem értettem hogy tehette ezt. rákérdeztem mire kb ő akadt ki h miért nézek bele és hogy megnéztem e azt is hogy mikor irt... természetesen meg és kb 2 hete volt. mire ő aztmondta hogy az elején volt ez és akkor ugy érezte lehet mást is megkéne ismernie.. igen még most is az elején vagyunk de nálam ez nem fér bele, én szeretem őt nagyon és tudom hogy ő sajnos nincs igy ezzel. aztmondja imád és szeret velem lenni és hogy velem akar maradni, de nála ez nem igy működik neki idő kell hogy megszeressen valakit. És hogy ő még nem tud rám ugy tekinteni ahogy én rá.ÉS hogy dolgozik ezen de neki ez nehéz. Azt mondta nem csalt meg tiszta a lelkiismerete, de van hogy másra vágyik, van hogy senki másra csak rám..

Közös nyaralást tervezget meg stb... Nem értem hogy akkor hogy tehet ilyet. :( Ha barátnője van nem férne bele szerintem az hogy mással is meg akar ismerkedni... Szeretem és adok neki még egy kis időt, mert érzem hogy fontos vagyok neki de most kb 0 bizalmam van felé és hiába csak 2-3hónapja van ez az egész köztünk szerintem ez elég kéne hogy legyen arra hogy megszeressen vagy nemtudom.. Azt mondja azért nem boldog velem még mert nem vettem fel az ő ritmusát amiben ő vanés majd ha látja hogy igen akkor tudni fogja hogy ezt azért teszem mert fontos nekem. Komolyan nem tudom mit tegyek.. :(

21L


2017. dec. 9. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez valami förtelem. Mármint a fiú. Ne haragudj, ritkán írok ilyet, de hagyd a fenébe a fiút. Annyira látszik, hogy nem érdemel meg téged. Te meg egy kis naiva nyuszi várja a csodát, hogy majd belé szeret.


"Azt mondja azért nem boldog velem még mert nem vettem fel az ő ritmusát amiben ő vanés majd ha látja hogy igen akkor tudni fogja hogy ezt azért teszem mert fontos nekem."


Még mindig vele vagy? NEM LÁTOD, HOGY CSAK KIHASZNÁL? Könnyű lehet téged manipulálni ezért ki is élvezi. Plussz még lányokkal.. hagyjuk.

2017. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En elhagynam az biztos.

Ha neked biztos alapra van szükséged akkor ezt tole szerintem sosem fogod megkapni. Ha mar most alapból nem bízhatsz benne.

2017. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

21 évesen lehetne kicsit nagyobb igényed egy komoly kapcsolatra.

Ez nem az, csak szórakozik és addig van veled, amíg nincs más.

Hagyd a fenébe és komoly kapcsolatra keress srácokat, úgy ismerkedj. Az ilyen bohócokat hagy a fenébe.

Nem vesz komolyan, nem tervez veled és kész.

Ez nem a te hibád.

2017. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!