Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak tényleg nem fáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg nem fáj a szex és élvezik, vagy csak azt mondják, hogy ezt higyjék a férfi partnerek, hogy ne zavarja őket, hogy a lánynak fáj?

Figyelt kérdés
Mert végülis belénk hatol egy nagy, kemény pénisz, a puha érzékeny kis hüvelyünkbe. És a csiklóizgatást még értem, de a behatolásos rész engem kicsit aggaszt és félek tőle. A lányok a tudatra izgulnak fel, hogy épp szexelnek, vagy helyileg, fizikailag is izgató?

2017. jan. 31. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha szexuálisan passzol két ember akkor nem okoz fájdalmat egyik félnek sem. 23 L
2017. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
A hüvely is tele van érző ideggel.Nem próbáltad még megujjazni magadat?
2017. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de, de az se kellemes (nincs egészségügyi bajom lent)
2017. jan. 31. 17:38
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Lecke készen van?
2017. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

A puha érzékeny kis hüvelyünkbe...ooké hát persze te biztos lány vagy,akkor meg hogy nem vágod hogy mire izgulunk fel?


Jesszus...egyre fiatalabb kanos srácok járnak errefele -.-

2017. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát ezen hangosan felröhögtem :D Oszt' a lecke kész van-e már Ödönke?
2017. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha akarod, velem kipróbálhatod hogy fáj e.
2017. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha fájna, nem csinálnám hetente többször is.
2017. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy fiatal, nem kell bántani.

Egyébként nem, tényleg nem fáj, csak a szüzesség elvesztése, illetve utána 1-2 alkalom, de van olyan lány, akinek még az sem. Össze kell illenetek a partnereddel, ha neked nagyon szűk a hüvelyed, neki pedig vastag a farka, akkor persze, hogy fájni fog, olyan partnert kell kerni, akivel passzol a dolog.

2017. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én szűk vagyok, és a behatolás, meg egy-két lökés mindig kellemetlen, de utána eszméletlenül jo.

A párom figyel erre, amig nem jelzek, addig ovatosan csinálja, de utána nagyon odatesszük magunkat mindketten :) Nyilván, önzö partnerrel más, exszel nekem mindegyik kínzás-sirás volt, mert szart rám. De ez a mult, a barátom nagyon ügyes, mindig van orgazmusom, és méretileg is teljesen passzolunk.

2017. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!