Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vegyek barátomnak (szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátomnak (szerelmemnek) karácsonyra!?

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Te ismered te tudod mit szeret.
2017. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szepen kerdeztem!..-.- ne ba×al fel...
2017. dec. 9. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Akkor vegyél neki forma 1-es zászlót!!! Hátha kiderül hogy utálja a forma 1-et!


Vagy Fradi sálat, hátha Újpest szurkoló!


Rózsaszín pulóvert.


Szegény srác.


Talán ha leírnád hogy mi a hobbija, mit csinál szabadidejében, mire költi a pénzét, sportol-e valamit akkor tudnánk segíteni kisanyám...

2017. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló teljesen normális és jogos választ adott a kérdésre.

Miért itt kérdezed? Mindenkit felb*sznak ezek a kérdések hidd el... Minek vagy vele ha nem is ismered? Mert ha ez a helyzet (és mivel a kérdésből adódóan ez a helyzet) akkor ez is csak egy sablonkapcsolat.

2017. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jogos az előző válaszoló

Ha nem ismered akkor follos az egész

Te barátod neked kéne tudni mit szerte mit csinál stb...

De ha nem így van azt kellett volna írnod hogy semmi ötleted és írsz róla pár infót hátha valaki tud valamit

Ennyi

2017. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én csak tanácsot kértem az nem azt jelenti hogy nem ismerem szerintem eleg sokan vannak itt h tanacsot kerjenek meg alapbol ez az oldalnak a neve vagyis celja hogyha valamiben segitseget akarsz kerni akkor valaszt adnak nem az h neki allnak az embernek ba@meg😂😂
2017. dec. 15. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ajándékozás művészete, nem megvalósíthatatlan, csak néhány alapszabályt kell ismerni, és főleg betartani. Az legfontosabbak :

Csak azt ajándékozz, ami neked is tetszik.

Csak azt ajándékozzad, amit Te is szívesen használnál.

Használt, viselt tárgyat ne ajándékozz.

Az ajándékot mindig becsomagolva adjuk, kivétel a virág, és a ló.

Az ajándék lónak az nézi meg a fogát, aki adja.

Az ajándékot mindig árcédula nélkül adjuk.

Soha ne említsük, milyen nehezen tudtuk megszerezni az ajándékot.

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ha valaki még egyebeket is tud, megköszönném, ha még felsorolná.

2022. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!