Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerelmemnek karácsonyra...

Szerelmemnek karácsonyra tudnátok ötleteket adni, vagy olyan weboldalakat mutatni ahol ötletes ajándékok vannak? Ém már nézegettem, véleményt mondanátok róla?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy 18 éves fiú vagyok és egy éve volt, hogy a másfél éves kapcsolatunknak vége lett, de most újra együtt.Most járunk 3 hónapja. Nincsenek óriási igényei, de nem akarom elhanyagolni. Én ezeket néztem :

[link]


[link]


2014. dec. 9. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Borzasztó :D :D

Figyelj az első egy merő giccs, egy jó ízlésű embernek se tetszene, második meg ez komoly?? Hamisítvány parfümöt akrsz neki venni karácsonyra? Ezt gondold át..

Ékszerszett még aranyos lenne ötletnek ha nem ilyen csúnya láncokat nézel, menj biztosra vegyél olyan bizsut akkor már ami szép is,itt nézz körül:


[link]

2014. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!