Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem engedik az egyuttalvast?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedik az egyuttalvast?

Figyelt kérdés
A baratnom es en is 16 evesek vagyunk, 3 eve vagyunk egyutt.A szulei hallani sem akarnak az egyuttalvasrol.Ti mit gondoltok errol? Miert nem engedhetik?

#együtt-alvás #tilto szulok
2017. dec. 9. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mert még gyerekek vagytok, és nem akarnak ribit a lányukból.
2017. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
16 évesek 3 éve kapcsolatban. Hova tart a világ. Undorító.
2017. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert félnek attól hogy lefogtok feküdni és vagy gyerek lesz a vége mert lefeküdtetek és nem jól védekeztetek vagy egyáltalán nem védekeztetek.
2017. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sem engedték először nem értettem miért de egyre jobban kezdtem megerteni őket hogy miert nem, bár azt még most sem értem hogy a barátom miért nem aludhat itt hiszen itt ugysem csinálnánk semmi rosszat.

És a szülők a gyermeküket fétik, ha majd nektek is lesz gyermeketek akkor meg fogjatok érteni hogy mi az hogy aggódni. Aggódni hogy nem veszi fel a telefont, aggódni hogy vajon mit csinálhat, épségben hazaér e, mi van vele, jól van e, ezek mind olyan dolgok amiket egy szerető szülò átérez (én nem vagyok meg szülő, félreértés ne essék, viszont amikor a barátom nem írt hogy hazaért igen, én is aggódtam. Egy szülő aggódása pedig 1000×-es lehet. Nem jó erzés) szóval, gondoljodjatok kicsit az ő fejükkel is.

Szintén 16 éves vagyok.

2017. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyesírási hibákért bocsánat, kicsit fáradt vagyok.
2017. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot kellene felfogni a szülőknek: nem csak sötétben áll fel...
2017. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!