Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok akik szeretik a ducibb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik szeretik a ducibb lányokat, rosszul esne ha a baratnotok hizna?

Figyelt kérdés
Barátommal együtt vagyunk már lassan három éve és felszedtem jó pár kilót de őt ez nem érdekli. Ti hogy vagytok vele?

2017. dec. 10. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon tudnék örülni ilyennek :)))
2017. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Semleges. Nem a súly határoz hanem a szív. :)
2017. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Ezért le leszek pontozva, de szerelem ide vagy oda, nem mindegy, hogy mennyi az a pár kiló, főleg, ha jó pár kiló... alapvetően mindig a teltebb, formásabb nők vonzottak, a páromat pedig úgy szeretem, ahogy van,

DE... azért ha egy csinos, egészséges 70 kilósból pár hónap alatt átalakul lusta, szénhidrátfüggő, 120 kilós ziháló pudinggá, és naponta megkérdezi, hogy ugye nem zavar e engem, hogy hízott, és mikor mondom hogy nem, már ül is le tortát enni... hát ilyen esetben azért már szólnék. Nem durván, nem erőszakosan, de szólnék.

A saját érdekében is, mert nem szeretném, ha 30 évesen elvinné a cukorbaj, meg önzőségből is, mert azért ha már 2x akkora, mint én, és megizzad, mire fölém kerül az ágyban, akkor bocsi mindenkitől, de nekem nincs már kedvem hozzányúlni.

Ha dacból, csak azért se lenne hajlandó tenni magáért és a kapcsolatunkért, akkor pedig nem is látnám tovább értelmét a dolognak.

Szóval nyugodtan pontozzatok le, de ha már 15-20 kilónál többet hízik (egészséges súlyról indulva nyilván), és meg sem áll, akkor az már igenis érdekelne és igenis zavarna, mert nem tartom sem egészségesnek, sem szépnek. Nem vagyok kövérfetisiszta, hogy direkt ez tetsszen...

2017. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy :) csak még jobban nézne ki
2017. dec. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszene egy ilyen lány írhatna.
2017. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3as nem úgy értettem hogy szándékosan :) én pl csak fel hagytam a koplalással, és visszajottek a le adott kilók, most próbálom leadni őket :) nem a Feederekre gondoltam :)
2017. dec. 11. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Pont hogy az a cél nagyon boldog lennék tőle
2018. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!