Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meg kell tapasztalnia mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kell tapasztalnia mit veszített, amikor elhagyott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnél a messiáskodó kommentekkel, kérlek olvasd el ezt. Napok, lassan hetek óta csak a hiánya aggaszt, mert őszintén szólva ok nélkül próbált pontot tenni az egész végére, de csak pontosvesszőt sikerült. És nem, nem azért tettem fel a kérdést mert az egómnak simogatásra lenne szüksége, hanem mert az amúgyis negatív (legtöbbször nem létező) önbizalmamra szükségem van. Ami meg a legfontosabb, így nem bánunk senkivel ahogy ő bánt velem. Már csak abban kell segítened, hogy elmondd mit tegyek hogy feleméssze a hiányom(Btw mert mellesleg még mindig szeret)?

2017. dec. 11. 23:17
 1/10 anonim válasza:
Ha direkt b@.. ott ki veled, akkor jöjj össze egy nagyon helyes fiuval és légy boldog!! Lássa, hogy Te nélküle is megvagy, boldg vagy!!
2017. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Annyira kilátástalan még mindig az egész, mert egyre jobban érzem hogy borzasztó aljas módon kihasznált , de hát túl kell élnem ... mármint jó lenne ..
2017. dec. 29. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ez valamilyen szinten megnyugtat akkor elmondom hogy ugyanilyen helyzetben vagyok :/
2018. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazán jó érzés hallani, azt hogy nem vagyok egyedül komolyan :) olyan nehéz eligazodnom, mert mindenki akit megkérdeztem azt mondta hagyjam az egészet, mert balf.. és kész. De ennyivel én nem tudok megelégedni, tudnom kell mit gondol(de ez az egy dolog ami offos, mert nem beszél erről egyáltalán, szép sztori). De egyébként arra is rájöttem hogy nekem az nagyon jólesik ha látom hogy neki sem jön össze mindet ( teszem azt, hogy bepróbálkozik minden lanynal, mert amúgy ilyen az urfi:c ). Te hogy próbálod kezelni ?:)
2018. jan. 4. 00:03
 5/10 anonim ***** válasza:
kerdezo ez tortenil amikor az elwinte cuki fiu megkapja amit akart. gondolom elvette amit kellet , kicsit tornaztatot es rad unt?
2018. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy rám unt volna, mert egyfolytában felőlem kérdezgeti a közös barátaink :D Ja és ágytorna sem volt lol
2018. jan. 11. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:
pff nem volt? : S akk ertem.
2018. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jobbnak éreztem azt mondani hogy nem volt. (aztán az más dolog hogy igazából mi történt 😏) . De tényleg milyen maradi az a csaj aki első randin már nem nyeli be a bőrvirslit:))) igazad van nagyon:))))
2018. jan. 11. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
xdd de mért is gondoltam volna ezt... te neked annál több tartásod van . de az a virslis dolog undi : S
2018. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vicceltem csak na xddd tékitízi
2018. jan. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!