Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok/Nők! Nektek mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek mi a fontosabb egy férfival kapcsolatban? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Adott két szituáció: Egy anyagilag stabil nagyon jól keresö, illetve egy kb. fele annyi keresettel rendelkező, de egyetemen, vagy főiskolán végzett fiatalember. Melyikel vállalnátok kapcsolatot?


Kérlek csak ezeket vegyétek figyelembe, külső-belső tulajdonságoktól tekintsetek el!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 11. 23:24
 1/6 CFB ***** válasza:

A stabilan jól kereső pasinak is kellett végeznie valamit, hogyha olyan jól keres. De azt kihagytad, hogy neki milyen végzettsége van.

Egyébként ahogy a jól kereső ember lehet hülye, a rosszabbul kereső is lehet okos.


Egyébként lehet, hogy a válaszolóktól azt kéred, hogy tekintsenek el a belső és külső tulajdonságoktól, de ez lehetetlen, ha te ebben a helyzetben vagy, és nem is szabad figyelmen kívül hagyni.

2017. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetetlen eltekinteni a külső-belső tulajdonsàgoktòl. Ha valaki egy kicsit sem szimpi, nem jön be, kereshet milliòkat, akkor sem kellene.
2017. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit leírom bővebben. Ebben a helyzetben vagyok most, és mintha kerülnének a lányok. 18 éves koromba amikor jelentkeztem továbbtanulni nem vettek fel oda, ahova szerettem volna bekerülni, ekkor úgy döntöttem először kialakítok magamnak egy stabil anyagi hátteret, és csak ezután tanulok tovább. Dolgoztam már az Egyesült Királyságban bárosként, akkor tapadtak rám a csajok, de ezt ott hagytam jobb kereset reményében, jelenleg kamionsofőrként dolgozom
2017. dec. 11. 23:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült elküldenem a felét... szoval jelenleg kamionsofőrként dolgozom, és folyamatban van a vállalkozásom kialakítása. Ha elérem amit elterveztem állatorvos lesz belőlem, (közben folyamatosan tanulom a szükséges dolgokat). Igazából szégyenlem is, hogy kamionsofőrként dolgozom, kerülni szoktam ezt a témát, lényegében titkolom. Amióta ez a helyzet áll fenn eleggé elkeserítő a helyzet a kapcsolataim terén. Mintha tartanának tőlem a lányok, amikor kiderül, h mivel foglalkozom. Igazából én szeretem csinálni, de hiányzik, hogy régebben körül voltam véve lányokkal, most pedig semmi.. Igaz tudom azt is, hogy ilyen szakma mellett nem lehet komoly kapcsolatom, de muszáj voltam áldozatot hozni. Szinte az összes egyetemista barátomnak van barátnője, és elég kellemetlen ez így nekem.
2017. dec. 12. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy elvesztik az érdeklődésüket a munkád hallatán, rengeteg távolléttel jár együtt, nem tudnátok egy stabil kapcsolatot kialakítani, illetve nagyon nehezen, egy félig idegen emberre meg miért "pazarolnának" időt?
2017. dec. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia kolléga. Majd ha abbahagyod ezt a sz4rt jobb lesz nyugi
2017. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!