Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iskola választásoddal kapcsola...

Iskola választásoddal kapcsolatban mitt csinálnál most máshogy? Mire figyelnél jobban? Mi lenne fontosabb mostani tapasztalatoddal?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Szüleim szerencsére nyelvtagozatra irattak (később, a gimiben is, de nem NYEK-re). Most is azt gondolom, ez a leghasznosabb megoldás: akármerre is tanul tovább az ember, a nyelvtudásnak mindenhol hasznát veszi.
2017. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Semmire.

Pontosan azt csinálom, az a munkám, amit mindig is akartam csinálni.

És szeretem.


TI hogy vagytok vele?

Van legalább valami halovány segédelképzelésetek, miből fogtok élni/mit fogtok dolgozni a következő 40 évben?

2017. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
A nyelvre. Minál többet megtanulni. Bár én a rendszerváltás idején voltam középiskolás, amikor még nem voltak sokan a képzett angol nyelvtanárok, nem tudták kiszolgálni a megnövekedett igényeket.
2017. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
37%
Hajozasi iskola helyett elmentem volna varono vagy fodraszkepzobe a rengeteg csaj miatt.
2017. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Kíváncsi lennék arra a primitív állatra aki lepontozta a két válaszolót (egyik sem én voltam) aki szerint a nyelv a fontos...
2017. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig is szerettem volna sminkes, fodrasz lenni, de a szuleim melysegesen eliteltek hogy ilyen "proli" szakmam legyen. Az egyetemet vegul nem vegeztem el mert kibuktam a matematika vizsgakon. De van 2 felsofoku nyelvvizsgam. A nyelvismeret hasznos volt, a munkam forditas reszet szeretem, de amugy utalom es barcsak inkabb fodrasznak tanultam volna, imadnam:( szoval nem hallgatnek a szuleimre.
2017. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az idegen nyelvre sokkal erősebb hangsúlyt fordítottam volna. Nagyon jó a piacon a diplomám, de ha pl. tárgyalási szinten beszélnék egy idegen nyelven ( úgy, hogy meg tudnék írni egy bonyolult szerződést az adott nyelven) akkor sokkal szélesebb lehetőségeim lennének.

Szeretem a munkámat, jó lenne ugyanezt csinálni a jövőbe is, de nem skatulyázom be magamat. El tudom képzelni, hogy mégis mást fogok csinálni, mert másra lesz szüksége, vagy jobban meg tudok élni majd másból.

2017. dec. 11. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Más ugyan ezzel foglalkozó suliba mennék.
2017. dec. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!