Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kene tennem? SOS ossze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem? SOS ossze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsanat amiert ekezet nelkul irok! Szoval regebben nekem tetszett Jani es tudta a legjobb baratnom de osszejottek ennek ellenere. Depis vlltam nagyon de ezt probaltan elnyomni magamban. Aztan Jani egyszer irt h mi kenne h a bejonnek egy palinak... es igy kiderult higy bejovok pistinek. Masnap lementunk es sokat beszelgettunk aztan azt koveto nap is lementunk.. es osszejottunk. Biztos voltam benne hogy tul vagyok Janin. Van egy fiu az osztalyunkban Peti. Elegge helyes oali regebben tetszett. Mostanaban azon kapom magamat h ot nezem h milyen helyes meg ilyenek. Nem vagyok bele szerelmes mert amugy nem gondolok ra de ha ottvan akkor igy ahw. A legjobb baratnom Mari aki Janival jar mesel ilyen storykat hogy milyen szerelmesek meg minden es en ilyenkor belul olyan feltekeny leszek. De en Pistivel jarok es nagyon szeretem . Egyszeruen mellette kiteljesedek es megnyugszok es nagyon imadom meg minden . De neha rossz erzesem van hogy ha en szeretem Pistit akkor miert gondolkozik el Janin es Petin? Bocsanat hogyha valamit elirtam/ nyelvtanilag nem helyes ! Telorol vagyok es nem az a lenyeg h h urok hanem a tortenet es hogy segitsetek legyszives!!! Termeszetesen nem igy hivjak a szereploket csak atneveztem mindenkit . A korom lehet kicsi de mindenki szerint erett vagyok szoval kimeljetek azzal h ennyi idosen en meg legoztam!


13 L



2017. dec. 17. 16:37
 1/3 anonim válasza:
Szerintem répa
2017. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Répa???
2017. dec. 17. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem brokkoli :)
2017. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!