Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszevagyok zavarodva erzelmil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevagyok zavarodva erzelmileg, nem tudom mit kellene tennem, esetleg volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
az exemmel 2,5 fel evig voltunk egyutt. erdekes kapcsolatunk volt, tobbszor szetmentunk 1-2 hetekre, volt hogy egy honapra is. vegulis meghoztuk a vegleges dontest, hogy legyen vege az egesznek..annyi a problema, hogy itt lakik nalunk, mert nem tud hova menni egyelore.egyutt kell elnem vele, joba vagyunk, elbeszelgetunk, de gyalran elojonnek az emlekek es elszomorodok. nem vagyok szerelmes bele, de megis faj meg a szivem. nem ertem miert, ez normalis reakcio? talan azert van mert ugy volt egy megszokott eletem es most valtozas kovetkezett be? hiany, veszteseg erzese? mert ugy erzem hogy kiszakitottak belolem egy darabot, nsgyon el tudok szomorodni meg, sirasig is. el fog mulni ez valaha?
2013. aug. 12. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez igy úgy hülyeség, ahogy van.. mi az h nem mehet máshova lakni???
2013. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a szulei kiba*tak otthonrol, nem akarjak latni, a haverjai penzt kernenek ,de csak most lett meloja augusztusban
2013. aug. 12. 11:05
 3/12 ASOT ***** válasza:
Az a helyzet hogy ez nagyon kényelmes neki...és nem fog hamar elhúzni mert tudja hogy vagy olyan ostoba hogy sajnálod és még valahol szereted és ezért nem raknád ki.
2013. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudja, hogy kiraknam, vesztunk is ossze emiatt. en eloszor nem akartam h maradjon...anyamek ilyen joszivuek h amig nem lesz meg az elso fizuja es nem talal alberletet maradhat. szeretem, de nem szerelembol.
2013. aug. 12. 11:13
 5/12 ASOT ***** válasza:
legalább a díványon alszik?
2013. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
már nem azért, de a te szüleid mit szólnak? az enyémek biztos nem tűrnének el egy élősködő exet a nyakamon....
2013. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kulon szobaban alszik, anyamek kedvelik nagyon, egyeb kerdes? szivesen valaszolok, de valaki az enyemekre is valaszolhatna ha mar kerdest reszek fel -.-
2013. aug. 12. 11:20
 8/12 ASOT ***** válasza:
-_-
2013. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez is egy gyászfolyamat. El kell gyászolni ezt a kapcsolatot. Beszélgess valakivel erről, az segít. Aztán szépen engedd el.

Ja és az ottlakás nem segít... kiszúrsz nagyon magaddal!

2013. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
^_^
2013. aug. 12. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!