Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék változtatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Már 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Sajnos én mindig is paranoiás voltam minden téren. Rettegek mindennap attól, hogy elhagy vagy megcsal. Sajnos márciusban sikerült egy megcsaláshoz hasonló dolgot csinálnia, de szerinte még nagyon az elején voltunk. Neki már nagyon elege van a paranoiámból, de nem tudok ellene mit tenni. Nem mindennap, de néha összeveszünk ezen. Esetleg valami ötletetek lenne hogyan lehetne ezt kezelni?

2017. dec. 18. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először feltenném a kérdést, hogy okkal vagy ok nélkül féltékenykedsz?

Megcsalt? Vagy más lányok után nézelődik? Ez esetben mit vársz? Hogy újra megtegye?

Vagy ha nem, akkor igenis te vagy az, aki megkeseríti a kapcsolatotokat. Önmagadban nem bízol, hogy szeretne eléggé, és benne sem, képtelen vagy átlátni a saját falaidon?

Én biztos nem viselném el, ha a párom állandóan ezen pörögne. Mert nem dísznek van veled, hanem szeret téged.

Tanuld meg elfogadni önmagad. Utána azt, hogy ő is szeret téged. És ne hisztizz a semmin.

2017. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eleinte mindig azt mondta hogy nincs okom arra, hogy féltékeny legyek.. de aztán derültek ki dolgok, nem csak egy lánnyal kapcsolatban. Igaz, hogy azóta semmi.
2017. dec. 18. 23:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Bár azóta semmi*
2017. dec. 18. 23:10
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szóval egyszer megcsalt? Mert ha igen, akkor meg is érdemled, hogy vele maradj. (Le lehet pontozni.)
2017. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nem foglak le pontozni. Véleményt kértem bár nem a kérdésre válaszoltál. Ezvan."


A kérdésedre válaszoltam. Szerintem logikus, hogyha megcsal téged valaki, akkor a változtatás nem az, hogy vele maradsz, hanem, hogy szakítasz vele és keres egy olyan embert, aki nem csal meg, hanem megbízható. De tökmindegy itt ki-mit fog neked válaszolni meg javasolni, mert te úgyis vele maradsz. Ezért sincs értelme a kérdésednek.

2017. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ui.: * keresel
2017. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem foglak lepontozni. Véleményt kértem, csak ez nem a kérdésre a válasz. Ez van. De attól nem mondanám megcsalásnak. Sajnos nem tudom rá a megfelelő szót. Vele maradtam igen. Az előtt is volt paranoiám nem ez hozta ki. Az előtt is féltékeny voltam.
2017. dec. 18. 23:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Olyan jó hogy itt tele van olyan emberekkel akik csak kötekedni tudnak. Ember én tanácsot kértem hogy tudnék változtani a paranoián. Nem szerelmi tanácsokat. Csak leírtam ezt, mert ezen kìvűl más témában is előjön a paranoia. De nyugodtan kötekedj. Köszi.
2017. dec. 18. 23:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem derült ki, hogy mi az hogy "azelőtt" ? Mi az a "megcsaláshoz hasonló dolgot csinálnia" ? De már nem is érdekel, mert ezer ilyen kérdés van óránként és mindegyik megcsalt lány kiírja, hogy elégedetlen, de azért együtt marad a gyökerekkel. Ez volt az utolsó, hogy ilyen jellegű kérdésre reagáltam.
2017. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudlak sajnálni. Neked biztosan tökéletes kapcsolatod van. Örülök neki.

Lehet ,hogy sok ezer ilyen kérdés van, de tudod mindegyik más. Nem mindegy, hogy a lány csak szimplán péniszre vagyik vagy tényleg szereti. Vagy, hogy a faszi csak kihasználja es orrba-szájba csalja. Vagy éppen őszinte érzései vannak csak egy kis baki volt. Sosem mindegy. Mindennek két oldala van.

2017. dec. 18. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!