Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pár napja szakítottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakítottam a barátommal és már 2 napja vele álmodok nagyon jó dolgokat ahogy szeretkeztünk stb ez mért lehet?

Figyelt kérdés
Igaz sokat gondolok rá de volt hogy olyan pillanatot álmodtam ami nem történt meg 9 hónapig voltunk együtt első igazi szerelmem volt.

2017. dec. 23. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Éhes disznó makkal álmodik:D
2017. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is dugnék.
2017. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat lécci
2017. dec. 23. 15:12
 4/5 Deniel9 ***** válasza:
100%
Csak , hogy legyen egy értelmes comment is..azért álmodsz róla mert kötődsz hozzá érzelmileg és ezek szerint testileg is , így amíg idővel bele nem törődsz és szokod meg hogy majd jön más , vagy egy jobb illető addig esélyes hogy néhányszor még megjelenik az álmodban:) Ez visszajelzi hogy mennyire is szeretted valójában
2017. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Talán mert az első volt, s most ez egészen új dolgokat hozott elő a tudatban, amelyeket most fel kell dolgozni. Az ami kívülről jön és hatással van az emberi agyra mindig visszaköszön az álomképekben, amelyek többnyire nem jelentenek semmit. Ez is épp amiatt van, mert ahogy írtad az első igazi szerelem volt és ez az élet egyik meghatározó sarokköve.
2017. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!