Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez baj? Ciki, hogy örülnék ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj? Ciki, hogy örülnék ha valaki szerelmet vallana?

Figyelt kérdés

Szeretném ha valaki családon kivül szeretne .13 L

Tudom még fiatal vagyok de attól még lehetnek érzéseim.



2017. dec. 23. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki, inkabb agykarosodara utal. Nem a szereterhiany, hanem hogy itt rinyalsz.
2017. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyu ez tök normális,minden lány szeretné ha valaki szerelmes lenne belé :) Viszont vigyázz ezzel a fantáziálgatással,mert ha nem szeretnéd a srácot te is akkor csak egy elég ciki szitu jönne létre :) De tényleg abszolút normális,és lehet hogy senki nem beszél róla de valahol titkon mindenki erre vágyik
2017. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább édes:) Egyáltalán nem ciki. Az emberek vágynak a szeretetre. A szeretet jó dolog. Viszont neked is szeretned kell önmagadat, mert azért hogyha kívülről pl mindig visszajelzés kell, és abból szűröd le, hogy mennyire értékeljed magad, és folyamatos megerősítés kell kívülről, hogy mások szeretnek téged; akkor te nem szereted önmagad; és az tök rossz. Szóval szeresd önmagadat is! Annyi a lényeg, hogy tudjad magadról, hogy jó ember vagy, vagy pedig hogy törekszel a jóság, a tökéletesség felé. Ja és sorold fel magadnak a jó tulajdonságaidat; én úgy vettem rá valakit, hogy szeresse meg magát, hogy felsoroltam neki a jó tulajdonságait, hogy én miért szeretem őt, mi az amiért én szeretem, én milyen szerethető dolgokat, tulajdonságokat, jellemzőket találtam benne. Kedves, és őszintén kedves, nem pedig megjátszottan, aranyos, jószívű, empatikus, segítőkész, becsületes, hűséges, szorgalmas, jóságos tekintete van, tele van érzelmekkel, érzelemgazdag a lelkivilága, bátor, megértő, elnéző de nem minden mértékben, barátságos, bájos, kitartó, jó humorú, önzetlen
2017. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*vagy pl lehet bölcs,okos is,meg nagyvonalú, kompromisszumkész
2017. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*ja meg hogy pl gondoskodó, törődik másokkal, oda figyel másokra is, illemtudó, tisztelettudó, nyitott mások új véleményére, nézőpontjaira, és nem utasítja el egyből, vagy pl nem ítélkezik mert pl valakinek ágrólszakadtas a ruhája, hanem felé is barátian fordul, lehet adakozó is esetleg, de az is még a segítőkész része.
2017. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2017. dec. 24. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki én is ennyi idősen gondolkoztam el rajta aztán mi a barátommal egymásra találtunk egy véletlen folytán.Azóta is boldogok vagyunk
2017. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!