Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 évesen megtalálni életed...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen megtalálni életed szerelmét?

Figyelt kérdés
jól gondolom hogy ez majdnem esélytelen?

2016. okt. 23. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nincs rá sok esély, de nem esélytelen.

Nagyszüleim 15 éves korukban ismerték meg egymást.

2016. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Millióból egy ismeretség talán ami így alakul. Ez még a "lázadó" kor elején van, hogy úgy mondjam. Itt kezd kicsit nyílni a világ, mentek gimibe, középsuliba,csapongtok mindenfele, keresitek önmagatok. Ez nem jelenti azt, hogy ne találhatnál valakit, akivel olyan összhangban vagytok hogy hosszú évek múltán is még együtt vagytok. De szeribtem ez később probléma lehet, mégpedig olyan formában hog utólag tör ki az addig elfojtott ismerkedési láz. De ne legyen igazam. En 19 évesen (most 21) éreztem azt hogy megtalaltam azt a személyt akivel szeretném leélni az életem :) Szóval nem késtél meg semmit :)
2016. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Én nem tudom hogy életem szerelmét találtam-e meg, de beleszerettem egy fiúba a nyáron első látásra. (Ő nem tudja)

14/L

2016. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kivételes és különleges esetben lehetséges, de az évek alatt annyit változik az ember, meg annyi probléma és ismerettség is jön/jöhet, hogy bármi megtörténhet.
2016. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tudod a régi szép időkben a lánykák ilyenkor már az első gyerekkel terhesek voltak á'D
2016. okt. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én is így gondolom hogy ez majdnem esélytelen, de van rá azért valamennyi esély


viszont nem rólam volna szó, csak az illető ismerőse vagyok :)

2016. okt. 24. 07:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az igazság szerintem az, hogy minden egyes kapcsolat az életed legnagyobb szerelme lesz, amíg 30 nem leszel ;)
2016. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
14évesen vesztettem el a szüzességem azzal a férfival akinek 1 hete szültem babát :) 3éve élünk együtt előtte hol volt köztünk komolytalan kapcsolat hol semmi... 21éves vagyok a párom 30 :)
2016. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!