Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kényeztessek egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kényeztessek egy lányt?

Figyelt kérdés

Milyen ajándékok azok amik klasszikusnak megis odavannak érte a lányok?? Mint pl.: virág

Tudtok még hasonlókat??



2017. dec. 27. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki csokit egy csokor virágot egy és ezt egy kedveskedő boríték társaságában odadhatod neki. (Feltéve ha így értetted a kényeztést.)
2017. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hivd el setalni parkba kettesben, nevettesd meg, mutasd ki, hogy fontos neked, virag meg csoki az nagyon aranyos lenne pl talalkozasoknal ha adnal neki. Mond el neki hogy mennyire fontos neked. Irhatsz neki szerelmes sms, de ez attol is fugg, hogy o romantikusabb vagy nem annyira.
2017. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nos, azt add neki, amit szeret.

Én majdnem egy éve fűztem egy lányt, aki nemrég barátnőm is lett.

Én nem adtam neki virágot, hanem azt, amit szeret.

Ő például egy olyan személyiség, aki inkább az együtt töltött időt szereti, szóval sokat hívtam sétálni.

Szereti a fehér csokit, szóval néha kapott egy táblával.

Szóval ilyenekkel elég jól tudod "kényeztetni". Esetleg még az is segíthet, ha tudod, hogy ki a kedvenc színésze/énekese/médiasztárja.

Vagy ha szereti a kézzel készült dolgokat, akkor adj neki egy origami rózsát, szívet, stb.

A versek is sokat segítenek.

Ha meg nem ilyen kényeztetésre gondoltál, akkor javaslom az internet tripla x-es tartalmát, vagy egy sima guglizást a témában.

Remélem, segítettem.

2017. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!