Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek fiatal egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiatal egy 14 éves egy 19 éveshez?

Figyelt kérdés
Fél év múlva leszek 15, a fiú pedig nemsoká 20. Szerintetek az az 5 év nagy korkülönbség?

2017. dec. 28. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban picit igen, de szerintem gázabb lenne, ha te lennél 19 és a fiú 14, szóval elviselhető.
2017. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A korodat tekintve sok. Ő egy felnőtt férfi, elvileg. Te pedig egy gyerek. Nem egyfomra az igényetek, élettapasztalat,látásmód, intelligencia.

Az,hogy "szimpi" meg "bejön", az kevés.

2017. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy 14 éves lány tetszik (többnek néz ki :D) 18 éves létemre és soknak tartom a korkülönbséget az érettségi szint miatt. Szóval nektek is ugyanezt mondom, de csak személyes vélemény, ha te előrehaladott vagy/a csávó visszamaradott, akkor simán jól kijöhettek. :D
2017. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen
2017. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt még valaki mondaná hogy 14 évesen mit akarok pasizni meg ilyenek. Nem. Nem akarok pasit magamnak, csak szimplán kíváncsi vagyok mások véleményére. Meg még nem is szeretnék egy darabig párkapcsolatot, meg még mielőtt valaki azt mondaná hogy én egy k*van vagyok, nem, nem vagyok az, sőt nem is vagyok agyilag hülye. Úgyhogy ezt le szerettem volna tisztázni :D. Nem pasizok még :D
2017. dec. 28. 23:23
 6/9 anonim válasza:
Ha nem terveznek hosszútávra, akkor nem feltétlen, amúgy igen.
2017. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :). Mégegyszer letisztáznám, nem áll szándékomban összejönni azzal a fiúval, plnáne nem 14 évesen :)
2017. dec. 29. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos èn 14 èvesen szerelmes lettem egy 19èves pasiba. Sülhet el jól is a dolog,de az èn esetemben megszenvedtem. Kihasznált vagy is inkább a naívságomat. Most èvek után már máskèpp látom.
2017. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Fogadjunk,hagytad magad megfektetni.
2017. dec. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!